11. jaanuar 2016

Degusteerimine 17.jaanuaril MyFitness Kristiines

Pühapäeval, 17.jaanuaril kell 10.30-12.30 toimub [url=https://www.myfitness.ee/tallinn/kristiine/]MyFitness Kristiines[/url] spordiklubi sünnipäeva puhul proteiinitoodete degustatsioon, kuhu on oodatud kõik klubi külastajad.

Degusteerimist viib läbi imekaunis Regina Krukovskaja, kes jagab soovijatele lahkesti nõu ja näpunäiteid erinevate toidulisandite kasutamise kohta.

Proovimiseks pakutakse erinevate maitsetega [url=http://fitshop.fitness.ee/proteiinid-valgud/0/readmore/1005/]Natural Protein Smoothie[/url] proteiinismuutisid ja[url=http://fitshop.fitness.ee/batoonid/0/readmore/981/] High Protein Bar [/url]proteiinibatoone.

[url=http://fitshop.fitness.ee/proteiinid-valgud/0/readmore/1005/]Natural Protein Smoothie[/url] on maitsev valmisjook, mis on mõeldud nii harrastajatele kui ka sportlastele mõnusaks vahepalaks.

[url=http://fitshop.fitness.ee/batoonid/0/readmore/981/]High Protein Bar[/url] on mõeldud kasutamiseks kõigile, kes peavad lugu tervislikust toitumisest ning soovivad kiiresti maitsvat vahepala. Batoon aitab varustada organismi lihaskasvuks vajalike aminohapete ja energiaga.

[rida][pisipilt=12529]Natural Protein Smoothie[/rida][rida][pisipilt=12530]High Protein Bar[/rida]

[url=http://fitshop.fitness.ee/]FitShop[/url] – Hoiab Sind parimas vormis!

Autor: Fitshop.ee