27. juuli 2006

EFTE suvelaagrisse !

Meil on hea meel teatada, et EFTE osaleb sel aastal täisjõududega EAF-i ([url=http://www.aeroobikafestival.ee/]http://www.aeroobikafestival.ee/[/url]) suvelaagri korraldamisel. Sellega tahame Sulle pakkuda kolme päeva jooksul suurepärast võimalust kinnistada EFTE koolitustel õpitut praktikas.
Kutsume Sind 4.-6.augustini Käärikule spordilaagrisse. Just Sinule mõeldud spordilaagris alustame iga päev infotunniga treeningute erinevatest aspektidest. Seal saad juhiseid toitumiseks, oma tervisliku seisundi kontrolliks, sobiva ja mitmekülgse treeningkoormuse valikuks ning toitumis- ja treeningpäeviku täitmiseks. Päevaplaani on paigutatud 16 erinevat treeningut, mille hulgast saad valida endale sobivaimad, jooksutreeningust ja Body-Pump´st rulluisutamise ja Funky´ni. Kõike seda EFTE koolitajate juhendamisel hommikust õhtuni ja isegi öösel. Taastumiseks pakume massaa¸i, sauna ja pidu. Loomulikult kuulub iga laagri juurde palju uusi sõpru ja mõnus äraolemine treeningute vahel.
Majutuse (2-sed hotellitoad) ja toitlustuse (3 korda päevas) eest hoolitseb Kääriku Puhke- ja Spordikeskus [url=http://www.kaariku.com/]http://www.kaariku.com/[/url]. Kääriku on koht, mis on loodud parima sportliku ja sõbraliku õhkkonna loomiseks.

Otsusta juba täna ja registreeru EAF`i suvelaagrisse. Kirjuta oma laagrisse tuleku soovist [url=mailto:reili@fittest.ee]reili@fittest.ee[/url]. Kanna 2249,- MTÜ Eesti Aeroobika Liit a/a-le 332801800009 (selgitus: oma nimi ja EAF suvelaager). Võta naine, mees, sõbrannad ja sõbrad kaasa! Kolme peale maksate 6747 asemel 6500 krooni 🙂 PS! Soodushind kehtib kuni 16.07. Alates 17.07 laagri hind ühele inimesele 2499.-

Lisainformatsioon [url=http://www.aeroobikafestival.ee/]http://www.aeroobikafestival.ee/[/url]

PS! Kas teadsid, et tasemel Eesti treenerite kõrval juhendab EFTE suvelaagris treeninguid ka Anniina Ala-Mattinen Soomest.Anniina on tantsuõpetajana töötanud alates 1996.aastast Helsingi Tantsuakadeemias (Helsingin Tanssiopisto). Ta on lõpetanud sporditreeneri eriala Soomes Vierumäki Sports Academy´s 2002.aastal. Aniinal on oma tantsutrupp nimega “Shout up n`dance”. Ta on olnud koreograaf ja esineja erinevatel showdel Soomes, lisaks aidanud kaasa järgmiste videode valmimisel: Bombfunk MC “Back to Back”, Tapani Kansa “Hän on nainen”, Fintelligens “Sorry”. Samuti on ta treeninguid juhendanud Nike Rockstaril 2005 ja 2006.aastal, Nike Conventionil 2006. aastal. Ta on ise loonud 2 erinevat tantsustiili- Free Funk Fusion ja Latin fusion. Anniina juhendas ka kaks megatreeningut EAF 2006 finaalüritusel Tallinnas.

Autor: EFTE