9. mai 2014

Emade laupäev toob Spartasse kaks tasuta Bailamama treeningut

10. mail toimuval Emade laupäeva naelaks on kaks tasuta treeningut, kell 11 algav Bailamama Women ning kell 12.15 startiv, rasedatele mõeldud Bailamama 9 months.

Treeninguid viivad soome treenerid Maija Kiljunen ning Emilia Ek-Huuhka. Mõlemad treeningud keskenduvad eelkõige vaagnapõhjalihaste tugevdamisele.

Kell 11.00 startiv Bailamama Women-treening sobib igas eas naistele. Tundides nauditakse hetke ja viiakse keha energiatase hoopis uuele nivoole. “Tunnis on lihtsad liikumised, mis keskenduvad eelkõige vaagnalihaste tugevdamisele,” sõnab treener Maija Kiljunen ja lisab, et kogu organismi heaolu lisamine on üks selle tunni eesmärkidest.

Kell 12.15 algav Bailamama 9 Months on mõeldud rasedatele ning hiljuti sünnitanud naistele. “Eelkõige suuname teraviku sünnituseks valmistumisele, õpetame läbi treeningu õiget hingamistehnikat ning treenime sünnituseks vajalikke vaagnapõhjalihaseid,” valgustab Kiljunen tunnis toimuvat.

Treeningule järgneb improviseeritud mõttevahetus, milles treenerid vastavad võimalikele tekkinud küsimustele.

Tunnid toimuvad soome keeles.

“Tugevad ja treenitud vaagnapõhjalihased lisavad naise sekusaalset naudingut ning parandavad ka rühti,” kinnitavad soome treenerid.

Spordiklubi Sparta asub aadressil Pärnu mnt 139c, Tallinn. Vaata lisaks [url=http://www.sparta.ee]www.sparta.ee[/url]

Autor: Spordiklubi Sparta