25. mai 2014

Endla Vaher krooniti Euroopa absoluutseks meistriks, Ott Kiivikas võidutses Šiauliai meistrivõistlustel

Endla Vaher, Euroopa absoluutne meister juunioride fitnessis!

18. mail Santa Susannas toimunud Euroopa meistrivõistlustel tuli Endla Vaher juunioride fitnessis nii pikkusklassi +163cm võitjaks, kui ka üldvõitjaks! Endla Vaher on 2014. aasta Euroopa absoluutne meister juunioride fitnessis. Palju õnne Endlale, ta treenerile ja perele!

Eesti koondis saabus Euroopa meistrivõistlustelt 1 kuld-, 2 hõbe- ja 1 pronksmedaliga

[/url]15. – 18. mail Hispaanias toimunud kulturismi ja fitnessi Euroopa meistrivõistlustelt võitsid eestlased ühe kulla, kaks hõbedat ja ühe pronksi. Parima tulemuse tegi Endla Vaher, tulles juunioride fitnessi absoluutseks meistriks, hõbedale tulid Rain Kuusnõmm klassikalises kulturismis ja Ott Kiivikas kulturismis. Pronksi saavutas bikiinifitnessist Reet Reimets!

Ott Kiivikas tuli Šiauliai võistlusel absoluutseks meistriks!

[/url]24. mail võitis Ott Kiivikas Šiauliai lahtistel meistrivõistlustel meeste kulturismikategooria ja seejärel tuli ka võistluste absoluutseks võitjaks! Järjekordne absoluutkategooria võit kodus! 1968 aastast peetav Leedu üks prestiižikamaid turniire on tänaseks saanud uue absoluutse meistri! Bikiinifitnessis läks väga edukalt ka Kristina Aleksejeval, kes 22 sportlase hulgast tuli 4-ndale kohale.

Toidulisandite degusteerimine teisipäeval spordiklubis MyFitness Lasnamäe

[/url]27. mail toimub spordiklubis MyFitness Lasnamäe uute Puddingite degusteerimine! Kreemiküpsise ja laimi-juustukoogi Puddingid nüüd maitsmiseks kōikidele MyFitness Lasnamäe külastajatele! Ole kohal teisipäeval, 27. mail kell 17.00 – 20.00 spordiklubis MyFitness Lasnamäe.

Fitness5 III etapi võitjateks said Allan Nikopensius ja Rete Jallai

[/url]25. mail toimus Fitness5 sarivõistluse III etapp, millest võttis osa 14 mees- ja 5 naissportlast, mis tegi sellest suurima osavõtjate arvuga osavõistluse. Meestest tegi parima tulemuse Allan Nikopensius ja naistest näitas taset Rete Jallai. Vaata, kes võistlevad finaalis: [url=http://www.fitness5.ee]www.fitness5.ee[/url]

Uus toode: testosteroonitõstja King of Spades

[/url]Toidulisand meestele, kes hoolivad oma testosteroonitasemest. King of Spades on mõeldud täiskasvanud meestele, kes soovivad saavutada tervislikku testosteroonitaset, tõsta lihas- ja vähendada rasvamassi ning piirata põletikulisi protsesse oma kehas. [url=http://fitshop.fitness.ee/vitamiinid-ja-mineraalained/0/readmore/1069/King-of-Spades/?_ga=1.200516076.374964376.1398754671]Saadaval vaid FitShopis[/url].