29. september 2016

EVLS Prague 2016- eestlased võistlustules

30. septembril ja 1. oktoobril toimub Prahas hiiglaslik kulturismi- ja fitnessivõistlus EVLS Prague.

Eestit sõidavad võistlusele esindama 5 sportlast. Bikiinifitnessi kategoorias -169cm astuvad üles Helen Randmets ja Ene Tomingas ning -172cm Kristina Nuut. Rannafitnessi kategoorias +178cm võistleb Kaspar Tõnisson ning kulturismikategoorias -90kg eelmisel nädalavahetusel Arnold Classic võistlusel hõbemedalile tulnud, Ott Kiivikas.

Helen Randmets ja Ene Tomingas astuvad võistlustulle veerandfinaalides reede hommikul ning Kristina Nuut, Kaspar Tõnisson ja Ott Kiivikas laupäeval. Superfinaalid kõikide kategooriate kuue parima vahel toimuvad laupäeva õhtul.

Olympia Amateuril on sportlastel võimalus võistelda pro-kaardi eest, mida jagatakse iga võistluskategooria absoluutvõitjatele. Võistlustules on maailmakuulsad profikulturistid nt Dexter Jackson, William Bonac, Shawn Rhoden jt. Samuti toimub kohapeal hiiglaslik fitness-mess.

Kiireim info ja pildid nagu alati, läbi [url=http://forums.fitness.ee/topic/40192-evls-prague-2016-juba-sellel-reedel/?do=findComment&comment=425358]fitness.ee foorumi[/url]

Autor: EKFL