31. märts 2015

Fightland juba sel laupäeval Keilas!

Juba sel laupäeval, 4. aprillil toob Moisar Promotions Eesti publiku ette järjekorras juba kolmanda kõrgetasemelise Fightland ürituse, kui Keila Tervisekeskuse vallutavad Eesti parimad sportlased.

Seekordne üritus on äärmiselt eriline, sest teie ees rulluvad lahti mitmed põnevusheitlused – näha saab nii K-1 kui ka profipoksi reeglite järgi toimuvaid matše.

Õhtu tõmbenumbrid:

MARKKO MOISAR vs. DENIS TELITSA [K-1 – 5x3min]
Markko Moisar ja Denis Telitsa vahel toimub juba 3. matš. Kaks eelnevat on peetud maha Eesti suurimal võitlusspordigalal Xplosion, kus esimese matši võitis Telitsa ning revanšmatsi Moisar.

EDVIN ERIK KIBUS vs. ARTIOM KARASIOV [PRO BOXING – 6x3min]
See on Edvini teine profipoksi matš karjääri jooksul. Oma debüütmatši pidas ta samuti Fightlandil Sten Saksoni vastu, mille ta võitis.

NIKITA MIHHAILOVSKI vs. RAIN KÄRKINEN [K-1 – 3x3min]
Kärikneni ja Mihhailovski vahel saab näha taaskord revanšmatši, sest möödunud Fightlandil kaotas TKO-ga matši Mihhalilovski.

Lisaks on üritusel kavas veel kuni 70 kg kaalukategoorias K-1 reeglitega 4-mehe turniir ja ka kuni 76 kg kaalukategoorias profipoksi turniir. Õhtu on vürtsitatud kaunite ringi- ja tantsutüdrukutega ning üllatustega publikule.

Autor: Moisar Promotions Eesti