24. august 2012

Fiskars annetab Argo Aderi ja Ott Kiivikasega talvepuud abivajavale suurperele

Kutsume Teid osalema Fiskarsi puuraiumise heategevusüritusel, mis leiab aset kolmapäeval, 29. augustil, kl 13.00 Eesti Vabaõhumuuseumis Tallinnas. Ürituse eesmärk on annetada puuraiumise võistluse käigus raiutud küttepuud suurperele, kus kasvamas kolmteist last.

Üritusel osalevad meie toetajad Argo Ader ja Ott Kiivikas, kes asuvad teineteiselt mõõtu võtma puuraiumise võistluses. Ader ja Kiivikas kasutavad Fiskarsi kergeid, ergonoomilisi ning turvalisi kirveid. Võistluse võidab see, kellel õnnestub 5 minuti jooksul raiuda rohkem puid ning kuhjata neist suurem kuhi.

Lisaks raiumisvõistlusele esitletakse Fiskarsi kirveid ning osalejatel avaneb võimalus neid ise ka järele proovida. Ühtlasi saavad soovijad isiklikult vestelda nii Argo, Oti kui ka Fiskarsi ekspordijuhi Jukka-Pekka Holopaineniga.

Heategevusüritus toimub Vabaõhumuuseumi Kiigeplatsil kell 13.00 – 14.30. Fiskars tagab meediaesindajatele transpordi ja ka kehakinnituse. Traditsiooniliselt on ootamas Fiskarsi poolt ka üllatused. Buss stardib Vabaduse väljaku parklast kohvik Mosaiik eest kl 12.30. Tagasi naaseme Vabaõhumuuseumist kl 14.30.

Märkimisväärne vastupidavus 1649. aastast alates

1649. aastal Soomes, väikeses Fiskarsi külas asutatud ettevõttest on tänaseks saanud rahvusvaheline korporatsioon, mida hinnatakse selle pikaajalise ajaloo ning Soome standarditele vastava kvaliteedi ning disainiga toodete tõttu. Fiskars panustab tööriistade innovatsiooni, et vähendada jõupingutust ning väsimust, mida aiatöödega sageli seostatakse. Fiskarsi aiatööriistad on disainitud raske töö tegemiseks, nii et tegelikkuses nõuaks see kasutajalt minimaalset jõupingutust.

Tule Argo Aderile ja Ott Kiivikasele kaasa elama ning Fiskarsi kirveid ise järele proovima!

R.S.V.P – [mail=rsvp@hillandknowlton.ee]rsvp@hillandknowlton.ee[/mail], 27. august 2012.
Info:
Heldi Ruiso
Hill&Knowlton
Mob: 5399 2373
[mail=heldi@hillandknowlton.ee]heldi@hillandknowlton.ee[/mail]

Autor: Toimetus