25. jaanuar 2006

Fitness.ee Nädala Uudised

Nädala uudised:

Kolmapäeval, 1. veebruaril kell 00:15 on suurepärane võimalus näha Kanal 2 vahendusel 13-ndal novembril Salme Kultuurikeskuses toimunud
37. Eesti meistrivõistluste salvestust. Ärge magage maha seda suurepärast võimalust!

Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu ja Eesti Jõutõsteliitdu ühine kutsekvalifikatsiooni komisjon korraldab Eesti Olümpia Komitee egiidi all treenerite taseme-eksamid mis käesoleval aastal toimuvad 15 aprillil ja 30 septembril.

Täpsema info vajaminevate dokumentide, kuupäevade ning muu olulise kohta leiate [url=http://www.fitness.ee/main.php?main=artikkel&com_view=1&textID=2015″ target=”blank]SIIT[/url]

Nädala pakkumine:

Selle nädala pakkumise raames avaneb ainulaadne võimalus osta toodete komplekt, millesse kuulub varem Whey3 nime all tuntud ülikvaliteetne vadakuvalguisolaat Ion92 ning süsivesikupreparaat Malto.
Komplektis olevatest toodetest saab igaüks valmistada vastavalt soovile kas suurepärase taastusjoogi või raju massikokteili treeningjärgseks manustamiseks.
Komplekt on saadaval häbiväärselt madala hinnaga vaid nädal aega!

Pakkumise leiate [url=http://shop.amazon.ee/product_info.php?cPath=49&products_id=273&osCsid=1731b679e9a59a1986f26045271c8646
” target=”blank]SIIT[/url]

Nädala soovitus:

Müüt: Lõpetades treenimise, muutub saavutatud lihasmass rasvaks!

Tegelikkus: Esimese asjana tasuks meelde jätta, et lihasrakud ei saa mingit moodi rasvarakkudeks muutuda ega ka vastupidi.
Muljel, et treeningusse pausi tekkimise ajal, hakkate nö pehmemaks muutuma, võib olla mitu põhjust.
Esiteks kaotavad lihased kindlasti oma jäikuse ning muutuvad sõna otseses mõttes pehmemaks, sest nad ei saa enam niisugust füüsilist koormust nagu nad saama olid harjunud. Samas väheneb ka lihaste ruumala, mis tähendab, et lihased muutuvad väiksemaks.
Muutudes füüsiliselt aktiivsest inimesest mitteaktiivseks, aeglustub ka ainevahetus. Treenides on inimene aga harjunud rohkem sööma, sest ainevahetus on kiirem ning kulutus on suurem. Lakates treenimast, aeglustub ainevahetus ning väheneb kalorite kulutamise hulk. Küll aga ei pruugi väheneda söögiisu, mis tähendab, et rohkem kaloreid jääb üle. Seda teavad aga juba tõenäoliselt kõik, et kalorid, mida ära ei kulutata, ladestuvad rasvana.
Kokkuvõtteks usun, et saime jälile põhjustele, mis võivad sääraseid väärmuljeid tekitada. Et säärast asja ei juhtuks, tuleks kindlasti säilitada mingis mahus kehaline aktiivsus ning vaadata üle toitumine.

Fitness.ee soovib kõigile tervislikku nädala jätku!

Autor: Fitness.ee