9. veebruar 2006

Fitness.ee Nädala Uudised

Täna, 9. veebruaril tähistab oma 35. juubelit viimase aastakümne üks tähelepanuväärsemaid eesti kulturiste, Marek Kalmus.
Fitness.ee töökas kollektiiv soovib Marekule pikka iga, kordaminekuid oma töödes-tegemistes ning loomulikult õnne ja jaksu veel pikal eluteel. Usume, et ka meie lehe külastajad ning kõik kulturismi ja fitnessi fännid liituvad õnnesoovidega.

Robocopi müügipunkti, aadressil Telliskivi 51, on jõudnud müüki kauaoodatud Near Water Liiwi Heliisilt- AQUA ACTIVE. Peagi on D-Riboosiga rikastatud vesi saadaval ka Fitness.ee veebipoes. AQUA ACTIVE on saadaval kõigile soovijatele hinnaga 15kr/pudel.

Müügile saabus uus partii kolme tipptoodet, mis vahepeal otsa olid lõppenud. Jutt käib loomulikult WDGP-st, L-Glutamiinist ning Glutamiinpeptiidist.

Tänaseks on vahepeal otsas olnud kolm tipptoodet jõudnud ka enamuse edasimüüjateni, mis tähendab, et need peaks saada olema pea kõigis edasimüügipunktides. NB! Eelnevalt oli WDGP saadaval vaid Toffee maitselisena, kuid saabunud partii on uue ning väga meeldiva vanilje maitsega.

Neljapäeval 09.02 kell 17:30-19:30 toimub Robocopi toidulisandite presentatsioon Zelluloosi Spordiklubis, aadressil Tartu mnt. 80d, Tallinn. Presentatsiooni viib läbi ja jagab näpunäiteid 7 x Eesti Absoluutne Meister ja EM-hõbe kulturismis Ott Kiivikas. Kohapeal võimalus mõõta rasvaprotsenti.

Nädala soovitus:

Müüt: Scott’i pingil treenime alumist biitsepsit.

Tegelikkus: On kinnistunud arusaam, et Scottii pingil on võimalik isoleerida alumist biitsepsit, kuid kahjuks ei ole sellist asja nagu alumine biitseps olemas. Scotti pingil treenides mõjutame biitsepsi lühikest pead ja õlavarrelihast,mille mõlema eemaleulatuvad kinnituskohad on küünarluu otsal. Kuna harjutus ise on lisaks ka tugeva venitava toimega, siis ongi võimalik tunda peale Scott’i pingil treenimist biitsepsi alaosas valulikkust. Nii leiutatigi termin “alumine biitseps”.

Nädala Pakkumine:

Teadagi on tuleva nädala teisipäeval taaskord üks oluline tähtpäev, milleks on sedapuhku valentinipäev. Nimetatud tähtpäeval on ennekõike oluline meeles pidada oma lähedasi sõpru ning loomulikult ka armsamaid. Robocop ja Fitness.ee pakuvad selleks puhuks välja juba saadaval olevad kinkekaardid, mis sobivad ideaalselt kinkimiseks oma spordihuvilistele sõpradele ning lähedastele. Pakkumise aja raames ostetud kinkekaardid on aga väikese “konksuga”.

Nimelt kui ostate ning kingite kellelegi Robocopi kinkekaardi, millel on ostukuupäev vahemikus 09.02.2006 16.02.2006, saab õnnelik kinkekaardi omanik lunastada kaardi vastu kaupa soodushindadega! Soodustused ulatuvad 5-20%-ni!!!

Kinkekaarte saate osta Robocopi müügipunktist, aadressilt Telliskivi 51 või [url=http://shop.amazon.ee/index.php?cPath=50″ target=”blank]Fitness.ee veebipoest[/url]

Fitness.ee soovib töökat ning sportlikku nädala jätku!

Autor: Fitness.ee