9. märts 2006

Fitness.ee Nädala Uudised

KUU PAKKUMINE!!!

Lähenemas on tervislikke eluviise propageeriv aasta suursündmus- TERVEX 2006! Nagu terviseinimestele juba teada, on tegemist eelmisel aastal avalöögi teinud tervisemessiga, kus on võimalik kõigil tervise edendamisega seotud ettevõtetel ning ühingutel propageerida oma tegevust veelgi.

Kindlasti on paljudel eelmisel aastal, ehk TERVEX’i sünniaastal, messi külastastanud inimestel meeles tänaseni suurürituselt saadud positiivne energialaeng ning uued ideed, et edendada oma tervist ning väljanägemist veelgi.

Ei ole põhjust hetkekski kahelda tõsiasjas, et sel aastal tuleb mess veelgi suurem ning võimalusterohkem.

Uute originaalsete ideede ning lahenduste otsinguil tekkis idee pakkuda messikülalistele midagi enneolematut ning eksklusiivset. Lõngakera veeredes jõuti aukartust äratava ideeni, tuua Eesti trenniinimesteni inimene, kes on oma karjääri rajanud tippspordile.
Kindlasti poleks niivõrd ärevust tekitav, kui tuua väikesesse Eestisse mõni jooksja, teivashüppaja või muu rahvasportlane, sest olgem ausad- enamus neist näevad välja samasugused, nagu iga teine tõsisemalt spordiga tegelev inimene. Tuntud on enamus neist just selle järgi, kui kiiresti nad jooksevad jooksurajal või kui kõrgelt õhust nad suudavad lati ületada. Naljakas oleks sportlast panna messil bokside vahel jooksma või kõrgust hüppama, mistõttu on selliste sportlaste jaoks loodud juba kõikvõimalikud teised Eestis korraldatavad võistlused, mis need tuntud näod kohale toovad.
Mis aga oleks, kui tuua rahvale näha tippsportlane, kelle ametiks ning spordialaks ongi tekitada vaatajates võimalikult hea visuaalne efekt!?

Siit sündiski idee tuua praegustele ning kahtlematele peale messi ka tulevastele fännidele näha 130kg PUHAST LIHA! Nüüdseks on asjad arenenud nii kaugele, et sobiv kandidaat on välja valitud ning tema siia tuleku asjus juba kokku lepitud.

Tegemist on IFBB vaieldamatult ühe tippkulturisti, Dennis James’iga. Dennise tase on koguni viivõrd kõrge, et tema parim koht „kulturismi olümpiamängudel- Mr. Olympial on 4.!!!
Nüüd siis on nimetatud meest võimalik lõpuks näha ka kodusel Eestimaa pinnal.

Ka Robocop OÜ ning Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit on kulturismikuulsuse siia jõudmisele õla alla pannud. On hea mõelda, et saame oma panuse anda millessegi niivõrd erilisse ning esmakordsesse.

Seoses Robocopi osalusega Dennis Jamesi Eestisse toomisega, on ka meie järjekordne poepakkumine. Tegelikult ei ole sel korral tegemist nädala pakkumisega ega isegi kuu pakkumisega. Tegemist on koguni peaaegu kahe kuu pikkuse pakkumisega.

Teadagi on Dennis Jamesi näol tegmist Saksa toidulisandite tootja- All Starsi atleediga, mistõttu langevad Fitness.ee veebipoes suursündmusega seoses KÕIKIDE All Starsi toodete hinnad suisa häbematult madalateks. Hinnamuutused on juba sisse viidud. All Starsi toodete superhinnad kehtivad 1. aprillini!

Ärge jätke kasutamata võimalust osta saksa kvaliteettoidulisandeid ülimadala hinnaga. Samuti ärge unustage külastada TERVEX messi. Pange end Dennis Jamesi seminarile ning näidistreeningule kirja juba täna!

All Starsti soodushindadega tooted leiate [url= http://shop.amazon.ee/index.php?manufacturers_id=12″ target=”blank]SIIT[/url]

Nädala uudised:

Robocopil on suurepärane uudis kõigile oma praegustele ja ka tulevastele klientidele. Tänu uuele meeldivale koostööpartnerile, on nüüdsest papulaarsed Tai Kane toidulisandid saadaval ka Lääne-Virumaal.

Uue müügipunkti näol on tegemist Vinni Spordikompleksiga, mis asub aadressil Sõpruse 16, Vinni.
Täpsemat informatsiooni leiate [url=?main=club&com_drawClub=1&id=158]KLUBID -> L-VIRUMAA[/url] alt.

Meeldivat osturõõmu ning maitseelamusi nüüd ka Lääne-Virumaa rahvale!

Meil on hea meel anda teada, et Robocopi tooted on nüüdsest saadaval ka Keila Tervisekeskuses! Seoses sellega on kõigil sealsetel inimestel nüüdsest võimalus ka kaupa oma käega katsuda ning uurida enne ostmist. Oma silm on ikkagi kuningas.

Nädala soovitus:

Müüt: Taimeõlid on tervisele kasulikud.

Tõde: Taimeõlid on tervisele kahjulikud, sest sisaldavad liialt oomega-6 rasvhappeid (erandiks on oliivõli ja troopilised õlid) ning vähe või üldse mitte defitsiitseid oomega-3 rasvhappeid (erandiks on linaseemneõli). Inimkond evolutsioneerus toiduratsiooniga, kus nende rasvhapete vahekord oli umbes 1:1, kuid tänapäeva tsiviliseeritud maailmas on see suhe 1:25-50 oomega-3 kahjuks, mis on vähese füüsilise aktiivsuse ja liiga suure toidukoguse tarvitamise kõrval üheks läänemaailma jätkuva rasvumise ja haigestumise põhjuseks.

Tervislikku nädala jätku soovides,

Teie Fitness.ee

Autor: Fitness.ee