24. september 2013

Fitnessklubi Golden Club kutsub kliendipäevale!

Laupäeval, 28. september, toimub Golden Clubis tasuta kliendipäev.

Sel päeval BodyPumpi, BodyBalace´i ja CxWorxi uute kavade esitlused, Zumba ja Bosu, MyRide spinningu, Synrgy ja TRXi ning jõusaali ABC treeningud säravate treenerite juhendamisel. Osalemine treeningutes tasuta! Kingitused kõigile osalejatele!

Treeningplaaniga saab tutvuda [url=http://www.goldenclub.ee/kliendipaev-golden-clubis-28-septembril/]siin[/url], registreerimiseks kirjuta [mail=fitness@goldenclub.ee]fitness@goldenclub.ee[/mail].

NB! Kõigile, kes kliendipäeval liituvad Golden Clubiga, kas kohapeal või e-posti teel sooviavalduse saates, soodustus pakettidelt -15% (soodustus ei laiene Energy paketile). Pakettide infoga saab tutvuda [url=www.goldenclub.ee/paketid/]siin[/url].

Fitnessklubi Golden Club avas oma uksed Tere Tennisekeskuse Tallinnas Tondil käesoleva aasta kevadel. Klubi on uus, avarate ruumide ning stiilse sisustusega. Klubis on suur, õhu- ja valgusküllane, parima treeningsisustusega jõusaal, MyRide+ videolahendusega spinningusaal, täiesti uus ja eriline funktsionaalse treeningu saal ning kolm rühmatreeningute saali. Klubis on mugavad riietus- ja pesuruumid ning maja ümber on tasuta parkimine.

Vaata lisaks [url=http://www.goldenclub.ee]www.goldenclub.ee[/url]

Kohtume Golden Clubi kliendipäeval!

Autor: Golden Club