10. august 2010

FitStar Attack vol.4 Uue kava esitlus ja koolitus!

FitStar Attack vol.4 kontsepttreeningu tutvustus ning uue kava esitlus toimub 4. septembril spordiklubis Sparta- Sparta tervisepäeva raames.
Treeningu algus on kell 15:00.

Koolitusel viiakse läbi kava esitlus praktilise tunnina (tund avatud kõigile huvilistele) ning pärast seda töötatakse läbi tunnikonspekt ning seletatakse lahti erinevad harjutused ja nende variatsioonid. Koolituse läbiviijateks on Sven Idarand ja Egle Eller.
Koolituse maksumus 850.- krooni. Registreerudes koolitusele enne 27. augustit, on koolituse maksumus 650.- krooni.

Hind sisaldab CDd, kirjaliku tunnikonspekti, ning videomaterjali. Koolituse eest tasuda ülekandega FitStar OÜ aa.221046784224 või sularahas kohapeal.

FitStarAttack on intervalltreening, mis mõeldud treenitud inimestele, nii meestele kui naistele, kes soovivad proovile panna enda lihas- ja kardiovaskulaarset vastupidavust.
Tunnis kasutatakse lisaks oma keharaskusele veel stepi-pinki ning vastavalt programmile ka treeningmatti, hantleid ja/või kettaid—kõike selleks, et väljakutset suurendada. Harjutused on lihtsad ja peamiselt inspireeritud erinevate spordialade treeningutest.

FitStarAttack keskendub aeroobsele treeningule, kuid suur osa tunnist on pühendatud ka tasakaalu ja liikuvuse arendamisele. Erinevates programmides on kasutusel erinevad harjutused ning lisavahendid, kuid tunni põhieesmärk ja sisu jäävad alati samaks—arendada vastupidavust.

Info koolituse kohta:
E-mail: egleeller@hotmail.com
Tel. 5512369

Mis on FitStarAttac, [url=http://www.fitness.ee/?act=article&articleID=1154&seoTitle=fitstar-attack-poletab-rasva-mitte-lihast&lang=1]loe lisa…[/url]

Autor: Fitstar.ee