23. oktoober 2014

Gerd Kanter, Rasmus Mägi ja teised staarid avasid täna Eesti suurima Nike esinduskaupluse

Täna, 23. oktoobril avasid Gerd Kanter, Rasmus Mägi, Grit Šadeiko, Maris Mägi, Sandra Raju, Põhja-Tallinn ja Eda-Ines Etti Ülemiste keskuses Eesti kõige suurema Nike esinduskaupluse. Avamispäeva puhul andsid staarid uue poe esimestele ostuhuvilistele nõu nii stilistika, spordiriietuse kui ka jalatsivaliku osas.

Nike maaletooja AS Jalajälg juhatuse liikme Rainer Topsi sõnul on uus esinduspood eriline nii mastaapsuse, tootevaliku kui ka kujunduse poolest. „Tegu on täisversioonis Nike esinduskauplusega, mis tähendab, et pakume uues poes spordikaupu nii meestele kui ka naistele nii jooksu, vaba-aja kui ka treeningu kategooriates. Samuti on ligi 300 ruutmeetrine kauplus Eestis seni kõige suurem Nike esinduskauplus, kus saab olema kõige suurem ja huvitavam valik Nike tooteid Eestis,“ sõnas Tops.

„Eriline on ka kaupluse sisustus, mis peegeldab Nike esinduskaupluste uusimat kontseptsiooni, kus on kesksel kohal puit ja klassikalised spordiklubi motiivid. Eraldi vajaks märkimist, et mitmed detailid on valmistatud spetsiaalselt selle poe tarvis, seega teist täpselt samasugust maailmast ei leia,“ lisas Tops.

Uus Nike esinduskauplus asub Ülemiste keskuse 1. korrusel peasissepääsu juures.

Vaata pilte uuest Nike esinduskauplusest

[pilt=11313]

[pilt=11314]

[pilt=11316]

[pilt=11315]

[pilt=11317]Rasmus Mägi ja Gerd Kanter

[pilt=11318]Sandra Raju paremal

[pilt=11319]

[pilt=11320]

[pilt=11321]

Autor: Toimetus