12. juuni 2022

Golden Club – sinu suviste treeningute kodu!

Kui treeningutesse on jäänud paus, mõned lisakilod kimbutavad ja ei ole veel trennilainele tagasi saanud, siis just nüüd on õige aeg! Tee esimene samm kohe ja osta lähimast Golden Club fitnessklubist suvine kuukaart.

Suvine kuukaart võimaldab treenida kõikides Golden Club klubides nii jõusaalis kui rühmatreeningutes. Ükskõik millises linna otsas viibid, vali endale sobiv klubi ja treeni palju jaksad.

.

Suvist kuukaarti on võimalik osta perioodil 23.05-19.08.2022.
Viimane suvise kuukaardi kasutamise kuupäev on 18.09.2021.
Suvise kuukaardi saab soetada Golden Club klienditeenindusletist hinnaga 65€.
Suvise kuukaardi kehtivus on 30 päeva alates soetamise hetkest.
Kuukaart on personaalne ning neid võib osta kampaaniaperioodil mitu.
Suvine kuukaart kehtib fitness-teenuse kasutamiseks kõikides Golden Club klubides – [url=https://goldenclub.ee/tondi/fitness/jousaal/]Tondil[/url], [url=https://goldenclub.ee/rotermanni/fitness/jousaal/]Rotermannis[/url] ja [url=https://goldenclub.ee/viimsi/fitness/jousaal/]Viimsis[/url] – klubi lahtiolekuaegadel.
.

Küsimuste korral võta julgelt ühendust meie kliendihaldur Nicole’iga [mail=fitness@goldenclub.ee]fitness@goldenclub.ee[/mail].

Kui soovid alustada treeninguid teadlikult ja koos personaaltreeneriga, siis vali endale sobiv treener ([url=https://goldenclub.ee/tondi/fitness/personaaltreenerid/]Tondi[/url], [url=https://goldenclub.ee/rotermanni/fitness/treenerid/]Rotermanni[/url], [url=https://goldenclub.ee/viimsi/fitness/treenerid/]Viimsi[/url]) ja võta temaga ühendust!

Golden Club – Sinu suviste treeningute kodu!

Autor: Goden Club