28. mai 2013

Heategevuslik Zumbapidu 2. juunil Vanalinna Päevade raames

Tallinna XXXII Vanalinna Päevad koos Eesti parimate zumba treeneritega kutsuvad teid Heategevuslikule Zumbapeole, mis toimub 2. juunil Vabaduse väljakul.

Juba teist aastat järjest on kõikidel tantsusõpradel võimalus zumbatada vabas õhus otse Tallinna esindusväljakul.

Ürituse teeb eriliseks selle toimumiskoht – tohutult ruumikas väljak, kus igal inimesel on kindlasti uhke tunne zumbatada ja seda kõike varasuvise päikese all. Veel enam, üritusel osaledes saame üheskoos head teha ja abistada Eesti Liikumispuudega Inimeste Liitu, kes omakorda aitab meie annetustega mitmed abivajajad liikuma.

Riiete vahetamise ja hoiustamise võimalusega aitab meid Inglise Kolledži spordihoone, kus on võimalik ka pärast üritust pesemas käia sümboolse tasu eest 1 euro/inimene.

Ürituse ajakava 2. juunil:

13.30 – 15.30 Heategevuslik Zumbapidu Vabaduse väljakul.

Võta kaasa ka sõber/sõbranna kuna Zumba on mõeldud kõikidele. Lisainfo Zumba kohta: [url=http://www.zumba.com]www.zumba.com[/url].

Lisainfot Vanalinna Päevade ja Heategevusliku Zumbapeo kohta leiad [url=http://www.vanalinnapaevad.ee]Vanalinna Päevade ametlikult kodulehelt[/url] ning Facebookist: [url=https://www.facebook.com/events/404338139674144/]Zumbapidu![/url]

Vaata ka mis toimus eelmisel Vanalinna päevade raames aset leidnud Heategevuslikul Zumbapeol: [url=http://www.reporter.ee/2012/05/26/vanalinnapaevad-tommati-vabaduse-platsil-kaima-zumbaga/]Vanalinnapäevad tõmmati Vabaduse platsil käima zumbaga![/url]

Kohtume 2. juunil Vabaduse väljakul, et koos teha üks imeline päev teoks!

Autor: Vanalinna Päevad