1. oktoober 2007

Jõutõstjate pidulik vastuvõtt

27.08.2007 toimus Saaremaal Hostel Kalamaja ruumides Prantsusmaal La Garde`s toimunud noorte ja juunioride jõutõstmise MM-il osalenud sportlaste pidulik vastuvõtt ning tunnustamine Eesti Jõutõsteliidu poolt.

Üritusele olid kutustud treener Jaan Salu ning seitse Saaremaal treenivat MM-ist osa võtnud sportlast: Alo Kauber, Aimar Kuusnõmm, Priit Paakspuu, Rait Sagor, Veiko Tsarents, Raigo Kuusnõmm ja Rainer Raaper.

Lisaks sportlastele olid esindatud ka mõningad kohaliku omavalitsuse esinadajad, kes ei olnud kitsid oma kiidusõnu avaldama ning oma valdade noorsportlastele meeneid jagama.

Üritus kulmineerus Eesti Jõutõsteliidu poolt noorportlaste ja treener Jaan Salu tunnustamisega, mille käigus anti edasi ka üritust toetanud sponsorite poolt edastatud meened. Kogu üritus oli üllatusterohke isegi selle korraldajatele, kuna mitmed kohalikud firmad olid seda omal initsiatiivil toetanud. Eriliseimaks üllatuseks võiks aga pidada Kuressaare Muusikakooli Brass pillimehi, kelle trompetitest kõlanud suursugused fanfaarid kõlasid kogu õhtu vältel.

Eesti Jõutõsteliit tänab toetajaid tänu kellele üritus sai toimuma: Grand Rose SPA, OÜ Robocop, kohvik China In & Out, Eesti Olümpiakomitee, Saaremaa Tarbijate Ühistu, Kuressaare Muusikakooli Brass pillimehed, Saare Magus AS, Hostel Kalamaja ja Saarte Jahimeeste Selts.

Autor: Janar Kummits