17. juuni 2008

Kogu FIT.’e!!!

Fitness.ee’s läheb lahti nüüd metsik FIT.’ide kogumine!

Nüüd on võimalus Fitness.ee’s teenida erinevate asjade eest Fitness.ee enda virtuaalraha ehk FIT.‘e. Fitness.ee lehel hakkab ilmuma FIT.’ide omajate edetabel, kus kõigil on võimalus vaadata, kui kaugel nimekirjas just tema on.

Kuid see pole veel kõik. Fitness.ee FIT.‘e saab kasutada sõna otseses mõttes Fitness.ee veebipoes maksevahendina. Pole midagi lihtsamat, kui korjata kokku hulk FIT.‘e ning need siis meie veebipoes välja lunastada.

Kindlasti kõigil juba näpud sügelevad, kuidasmoodi neid FIT.’e teenida saab. Pole midagi lihtsamat – jätkata tuleb juba tavapäraste harjumustega. Nimelt – foorumis kirjutades/kommenteerides on võimalik iga sõnumi eest sisse kasseerida oma kontole 1 FIT. ning poest ostes kandub sinu arvele automaatselt ostusummast 5% FIT.’ides.

Esialgu hakkab 1 FIT.’i hind olema 0.25 EEK (ehk 25 senti). Seega iga sinu postituse väärtuseks on 0.25 EEK ning poes ostude pealt kasseerid sa ostu koguväärtuse pealt endale 5% ümber arvutades FIT.’ides (näit 100 EEK ostu puhul saad sa endale 20 FIT.’i).

Kõigil huvilistel tasuks kõigepealt tutvuda FIT.’ide [url=main.php?main=login/fit_help]reeglitega[/url] ning seejärel [url=main.php?main=fit_table/index]edetabeliga[/url].

Küsimuste ning probleemidega saata meil webmasterile. Seniks aga kõigile head kogumist!

Autor: Webmaster