9. aprill 2016

Lõuna-Eesti karikavõistlused valmistasid positiivse üllatuse!

9. aprilil, viidi läbi järjekorras kaheksandad Lõuna-Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis. Kui eelnevatel aastatel on võistlus läbi viidud nii algajate kui ka edasijõudnute arvestuses, siis sel aastal korraldati võistlus ainult neile, kellel eelnev võistluskogemus puudus. Mitmed sportlased said kogemuse juba 30. aprillil Tallinnas toimuvate Eesti Karikavõistluste jaoks.

Võisteldi kokku kümnes kategoorias. Kokku osales 42 võistlejat, kellest 23 naist ning 19 meest.

Bodyfitnessis võitis kuldmedali naiste arvestuses Audentese sporiklubi esindav Lilian Rannu ning juunioride arvestuses Pärnu spordiklubist Spa&Sport, Sigrid Meremaa.
Bikiinifitnessis võisteldi kahes pikkuskategoorias ning juunioride arvestuses. Juunioride parim bikiinifitnessi sportlane on Lisett Luts (SK Spa&Sport). Pikkuskategooriatest lühemas, -166cm, võidutses Liis Rosenthal (MyFitness) ning pikemas sai kuldmedali Marlee Kruusimäe (MyFitness), kes ühtlasi võitis ka absoluutselt parima bikiinifitnessi sportlase tiitli.
Väga kõrge tase oli tase rannafitnessis. Meeste arvestuses võidutses HC Gym-i esindaja Sergeid Sevtsov ning juunioride arvestuses Edgar Kaasik, kes esindas Spordiklubi Spa@Sport. saavutas ka rannafitnessi üldvõidu. Klassikalise kulturismi võit ja kulturismikategooriate absoluutvõit läks Kristjan Orasele TÜ ASK-ist, kes on rohkem tuntud aerutajana.

Võistluste peakohtunik Egle Eller-Nabi pidas võistlusi igati kordaläinuks ja väga heaks proovikiviks uutele võistlejatele ning motivatsiooniks pealtvaatajatele.
[attachment=355]
VAATA PROTOKOLLI! [/attachment]

Vaata lisa: [url=http://forums.fitness.ee/topic/40064-l%C3%B5una-eesti-karikav%C3%B5istlused-2016/?page=7#comment-422866]FOORUM[/url]

Autor: EKFL