23. mai 2014

Meriton Spordiklubis alates juunikuust uued huvitavad suvetreeningud

Meriton Spordiklubi pakub põnevaid treeninguid ka suvel. Uued treeningud on tunniplaanis alates 1. juunist.

SUPfitness

SUPfitness (Stand Up Paddle) erilisus peitub treeningu läbiviimise kohas – kõiki jõuharjutusi sooritatakse vees aerusurfilaudadel. Tänu pidevale tasakaalule, mida nõuab vee peal treenimine, on võimalik saavutada tund, mis jääks treeningsaalis saamata. SUPfitness treening on mitmekülgne ning uudne viis enda keha tugevdamiseks ja vormimiseks. Suurt rõhku pannakse tunnis kerelihaste ja tuharalihaste treenimisele. SUPfitness treening on sobilik igas vanuses ja füüsilise ettevalmistusega inimestele, nii algajatele kui edasijõudnutele, kuid oluline on ujumisoskus.

Tule ja saa osa unikaalsest jõutreeningust Pirita Surfiklubis treener Kristel Pälli käe all!

SummerToning

SummerToning on mõnus suvine lihastreening. Treeningus kasutatakse lisavahenditena step-pinke, kange ja hantleid. Kuna SummerToning tund toimub lõunasel ajal, on see suurepärane viis trimmida oma keha ning ergutada vaimu enne randa päikese alla minemist.

Keha aitab vormida treener Enn Meiesaar.

SummerFit

SummerFit on meeleolukas treeningtund kõigile, kes soovivad lisaks lihaste vormimisele ka liikuda ja jalga keerutada. Ka SummerFit treeningtund toimub lõunasel ajal, mistõttu on see tund hea algus päevale – suviselt meeleolukad sammukombinatsioonid ja tõhusad harjutused lihastele.

Trennimeeleolu ja oskuseid jagab treener Enn Meiesaar.

Toning

Toning on treeningtund, kus lihaste treenimiseks kasutatakse põnevaid funktsionaalseid harjutusi ning erinevaid lisavahendeid. Tund on sobilik nii algajale kui edasijõudnud treenijale – kõigile, kes soovivad oma keha igakülgselt arendada ja parandada füüsilist vormi.

Treeningut juhib Enn Meiesaar.

Stretching 45`

Stretching on 45-minutiline rahulik ja lõõgastav venitustund. Stretching treeningus sooritatakse erinevaid venitus- ja lõdvestusharjutusi terve keha lihaskonnale, kus ühtlasi lõõgastub vaim ja rahuneb meel.

Tasakaalustavat lihashooldust juhib treener Evelin Märtson.

Meriton Spordiklubi asub Tallinnas aadressil Toompuiestee 27. Vaata lisaks [url=http://www.meritonsport.ee]www.meritonsport.ee[/url]

Autor: Meriton Spordiklubi