28. märts 2013

Musclecore paneb välja EKV parimale noorele aastase sponsorpaketi väärtuses 1000 eurot

Taavi Koovit soovitab:
Musclecore

Eesti karikavõistlustlused kulturismis ja fitnessis 2013 toimuvad 20. aprillil Salme Kultuurikeskuses.

Parimale noorvõistlejale paneb välja toidulisanditebränd Musclecore aastase sponsorpaketi väärtuses 1000€. Võida endale aastane varu Musclecore toidulisandeid osaledes Eesti karikavõistlustel kulturismis ja fitnessis. Sponsorpaketile kandideerivad noorte kategooriates võistlevad sportlased. Iga kuu saab sponsorpaketi võitja endale:

1) Musclecore Pre Workout Loader
Loader on enne treeningut tarbitav laadimisjoogipulber, mis sobib eriti hästi jõualade harrastajatele. LOADER sisaldab kofeiini, beeta-alaniini, tsitrulliin malaati ja kreatiini, mis parandab füüsilist sooritusvõimet rasketel treeningutel*. LOADER lahustub kergesti ning on värske maitsega. *igapäevaselt tarbides. Positiivne mõju saavutatakse tarbides iga päev 3 grammi kreatiini.

2) Musclecore Intra Workout Activator
Activator on treeningu ajal tarbitav spordijoogipulber, mis sobib eriti hästi spordijoogiks jõualade harrastajatele. ACTIVATOR sisaldab hargnenud ahelaga BCAA-aminohappeid, L-glutamiini, tauriini, süsivesikuid ja soolasid. Toote süsivesiku-soolalahus parandab treeningu ajal vee imendumist ning tõstab sooritusvõimet pikka aega kestvate harjutuste puhul. ACTIVATOR lahustub kergesti ning on mõnusa värskendava maitsega.

3) Musclecore Post Workout Recover
Recovery on pärast treeningut tarbitav taastusjoogipulber sportlastele ja harrastajatele. Tootes sisalduvad valgud soodustavad lihaskasvu ning C-vitamiin tugevdab immuunsüsteemi pärast rasket treeningut. RECOVER sisaldab ka L-leutsiini ja süsivesikuid, sobides seega eriti hästi taastusjoogiks jõusaalis treenijatele. RECOVER lahustub kergesti ja maitseb hästi.

4) Musclecore 24/7 Synthesis Protein
24/7 Protein on kõrge kvaliteediga vadaku-, piima- ja sojavalke sisaldav valgupulber sportlastele ja harrastajatele. Tootes sisalduvad valgud imenduvad erineva kiirusega ning varustavad lihaseid aminohapetega ühtlase kiirusega, seega sobib toode eriti hästi igapäevaseks valgulisaks. Valgud soodustavad lihaste kasvu ja säilimist. Tootes sisalduvad valgud täiendavad ühtlasi teineteise aminohappeprofiile. 24/7 PROTEIN lahustub kergesti maitsvaks piimakokteililaadseks joogiks.

Registreeri ennast võistlustele [url=http://www.ifbb.ee/?Page=16&formID=1]SIIN[/url]

Praguseks registreerunud sportlased vaata [url=http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/37184-ekv-2013-registreerunud-voistlejate-nimekiri/]FOORUMIS[/url]

Vaata lisaks:
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5028/20aprill-29-eesti-karikavoistlused-kulturismis-ja-viii-balti-mat-piletid-saadaval-piletilevis]20.aprill: 29. Eesti karikavõistlused kulturismis ja VIII Balti Matš! Piletid saadaval Piletilevis[/url]

Autor: Toimetus