8. veebruar 2013

Nädala uudised 06/13 – Võida TRX Suspension Trainer treening

www.TRX.ee
Võida personaalne TRX treening! Fitness.ee Facebooki lehel loositakse välja TRX Suspension Trainer treening treener Katrin Hiiepuu juhendamisel. Treening toimub Tallinna väärikaimas klubis – Status Club.
[url=https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151076241889567&set=a.367888324566.142783.342294584566&type=1&theater]Jaga ja kommenteeri[/url]

Sinu küljes trennis (27. osa) – maailmameister Taavi Kooviti õlatreening
Täna saates: muhe jutt ja kõva trenn! Vaata, milline näeb välja maailmameister Taavi Kooviti ja FAST´i esindaja Olli Suomineni ühistreening! Treeningus treenitakse läbi õlalihased, sääred ning lõpuks ka kõhulihased. Treening toimub Spordiklubis Sparta. Sinu Küljes Trennis saatejuht on Ott Kiivikas.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4931/sinu-kuljes-trennis-27-osa-maailmameister-taavi-kooviti-olatreening]Head vaatamist![/url]

FAST Pudding degusteerimine Keila Tervisekeskuses
Esmaspäeval, 11. veebruar, toimub Keila Tervisekeskuses Fast Puddingu degusteerimine. Degusteerimise käigus on võimalik klubi külastajatel maitsta uut ülimenukat Puddingut ning küsida nõu selle valmistamise ja kasutamise kohta enda menüüs. Tutvustamisele tuleb uus FASTi toode: Protein Pudding.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4939/fast-pudding-degusteerimine-keila-tervisekeskuses]Ole kohal![/url]

Esmaspäeval Fitbar avamine Spordiklubis Sparta
Esmaspäeval, 11. veebruar, toimub Spordiklubi Sparta Fitbar avamine Spordiklubis Sparta on hoogu üles võtmas spordikokteilibaar Fitbar. Baaris pakutakse erinevaid taastusjoogikokteile ja ka kohvijooke. Kokteilid on valmistatud FAST toodetega.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4946/esmaspaeval-fitbar-avamine-spordiklubis-sparta]Kohal on ka Ott Kiivikas[/url]

Teisipäeval: Ott Kiivikase loeng “Tervislik eluviis” Meriton Spordiklubis
Meriton Spordiklubi „Sõbranädala“ raames ootame Sind osalema koolitusel „Tervislik eluviis“. Tarkuseid ja põhiteadmisi treenimisest, toitumisest ja tervislikust ellusuhtumisest tuleb jagama 14-kordne Eesti absoluutne meister kulturismis Ott Kiivikas. 12. veebruaril kl 18.00. Pilet Meriton Spordiklubi liikmele tasuta, teistele 5.50€.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4943/ott-kiivikase-loeng-tervislik-eluviis-meriton-spordiklubis]Samal teemal[/url]

Sõbranädal Meriton Spordiklubis
Sõbranädalal toimub Meriton Spordiklubis võistlused mitmetel spordialadel, näiteks kõhulihastes, istessetõusudes, painduvuses. Parimaid premeerime reedel 15.02 kl 19.00. Auhinnad on välja pannud Meriton Welness Spa, Fitshop ja Sportland! NB! 14.02 Sõbrapäeval toimuvates rühmatreeningutes pakume vaheldust, põnevust ja natuke nalja!
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4942/sobranadal-meriton-spordiklubis-1102-16022013]Sõbranädal Meritonis[/url]

V Reval Cup – Tallinna lahtised meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis 2013
6. aprillil toimuvad Tallinnas Tallinna lahtised meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis – V Reval Cup. Reval Cup’il saavad end proovile panna ning vormikontrolli teha nii algajad kui ka edasijõudnud võistlejad. Reval-Cup on hüppelauaks Eesti Karikavõistlustele ja Balti Matšile. Võistlustele eelregistreerimine toimub kuni 26. märts. Võistluste algus kell 14.00.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4945/v-reval-cup-tallinna-lahtised-meistrivoistlused-kulturismis-ja-fitnessis-2013]Võistlusjuhend[/url]

EKFL kulturismi ja fitnessi ning jõusaalitreenerite koolitus I ja II tase
5. märtsini on aega end registreerida kulturismi ja fitnessi ning jõusaalitreenerite tasemekoolitusele. Tasemekoolitus toimub kahes osas: 15.-17. ja 22.-24.03. Koolituse läbijad saavad tunnistuse, läbitud saab kokku 60 akadeemilist tundi. Koolituse läbiviijaks on Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4910/ekfl-kulturismi-ja-fitnessi-ning-jousaalitreenerite-koolitus-i-ja-ii-tase]Registreeru koolitusele[/url]

Artikkel: TRX® – tõhus väljakutse Sinu kehale!
TRX® Suspesion Trainer on USA mereväes leiutatud treeningvahend, millega treenides kasutatakse harjutuste läbiviimisel raskusena omaenese keharaskust. TRX® võimaldab teha ohutult rohkem kui 70 harjutust jõu, paindlikkuse, tasakaalu ja liikuvuse parandamiseks. Ükski kehaosa ei ole omaette üksus, iga lihtsamgi liigutus kaasab samaaegselt töösse erinevaid lihasgruppe nagu jalalihased, kerelihased, õlavarrelihased.
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1452/trx-tohus-valjakutse-sinu-kehale]Vaata harjutusi[/url]

Fitness.ee – tervis, jõud, ilu!

Autor: Fitness.ee