17. veebruar 2012

Nädala uudised 07/12

Strip-aeroobika ideepäev
18. veebruar 2012, kell 9.00 – 16.00, toimub Scala Fitness Club-s, (Tartu mnt 43, Tallinn) Hispaania koolitaja CAROL LOPEZ juhendamisel Strip-aeroobika ideepäev. Koolitus on praktiline, õpetab tantsuliselt võrgutama ning ülesehitama strip-aeroobika treeninguid. Koolitusel õpitakse erinevaid tehnikaid – isoleeritud liigutusi puusa ja rindkere piirkonnas.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4200/stripaeroobika-ideepaev]Loe lisaks[/url]

Sparta sõbranädala-pakkumine
Kingi sõbrale või endale erihinnaga 10 korra kinkekaart! Sõbrapäeva nädalal 13.-19. veebruaril on Spordiklubi Sparta administraatori juures müügis Sparta 10 korra kinkekaardid erihinnaga 50 eurot. Üllata oma sõpru-tuttavaid või miks mitte ka ennast sportliku kingitusega!
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4221/sparta-sobranadalapakkumine]Uuri lisaks[/url]

Toidulisandite presentatsioon Kalev SPAs 20. veebruaril
Esmaspäeval, 20. veebruaril, toimub toidulisandite presentatsioon Kalev SPAs kell 16.00 – 19.00. Degusteerimisele tulevad Fasti uue sarja tooted. Presentatsiooni viib läbi 13 kordne Eesti absoluutne meister ja maailma karikavõitja kulturismis Ott Kiivikas, keda assisteerivad Girl Power of Fitness.ee vallatud tüdrukud. Kalev SPA asub aadressil Aia 18, Tallinn.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4151/toidulisandite-presentatsioon-kalev-spas]Samal teemal[/url]

Rahvusvaheliselt sertifitseeritud TRX® koolitus Eestis
TRX® koolitus sobib ideaalselt personaal -ja jõusaalitreenerile ning erinevatele profi -ja harrastussportlastele. TRX® on väga praktiline treeningvahend, mis asendab kümneid erinevaid jõumasinaid ning aitab jõu kõrval arendada ka painduvust ja tasakaalu. Toimumisaeg: 10. – 11. märts. Toimumiskoht: MyFitness Rocca al Mare. Treenerid: Kaspars Ozolins ja Ralfs Upmanis
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4226/rahvusvaheliselt-sertifitseeritud-trx-koolitus-eestis]Loe lisaks[/url]

Registreeru kulturismi, fitnessi ja jõusaalitreeneri tasemeeksamile
Eesti Olümpiakomitee kulturismi, fitnessi ja jõusaalitreeneri kutsekvalifikatsiooni tasemeeksam toimub 5. mail 2012. Kulturismi- ja fitnessitreener on treener, kes omab koolitust nii tervistava kehalise treeningu kui ka jõu- ja vastupidavuse treeningu alal ning oskab ette valmistada ja läbi viia jõusaali ning üldkehalise arendamise treeninguid.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/3851/registreeru-kulturismi-fitnessi-ja-jousaalitreeneri-tasemeeksamile-]Loe lisaks[/url]

Sparta jõusaal täienes kolme supertrenazööriga
Sparta jõusaal täienes kolme Eestis unikaalse Kinesise funktsionaalse trenažööriga, mille abil on võimalik treenida kolmemõõtmeliselt. Kardioalale lisandusid ka kolm Technogymi wavet.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4224/sparta-jousaal-taienes-kolme-supertrenazooriga]Loe edasi[/url]

Intervjuu: Mida selga panna striptiis-aeroobika trenni?
Vastab Katrin Väli: Striptiis-aeroobika on saanud väga popiks naiste hulgas. Paljud spordiklubid on selle treeningu oma tunniplaani võtnud, saalid on täis ning külalistreenerina tuleb mulle pakkumisi igal nädalal üle Eesti nii tüdrukuteõhtutele kui ka firmaüritustele.
„Mida strip dance trenni selga panna?“
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1352/mida-selga-panna-striptiisaeroobika-trenni]Loe edasi[/url]

Artikkel: Lamades surumise tehnika ja rekordite areng…
Meeldib see meile või mitte, lamades surumine on ja jääb üheks peamiseks ülakeha jõudu näitavaks harjutuseks. Kriitikud on aeg – ajalt küll üritanud lamades surumise mainet ja tähtsust vähendada, omistades sellele harjutusele “silte” nagu “vigastusohtlik”, “mittefunktsionaalne” või “mõttetult ületähtsustatud”.
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1351/lamades-surumise-tehnika-ja-rekordite-areng]Loe edasi[/url]

Aitab, nüüd võid kindel olla, Workout SHOCK on Sinu!
FitShopide kampaania “Alates 100 EUROsest ostusummast kaasa kingitus” raames saab seekord kingituseks kaasa [url=http://fitshop.fitness.ee/spetsiaal/2/readmore/564/Pro%20Series-%20Workout%20Shock/]FAST Pro Series Workout SHOCK[/url].

Nädala retsept: Tervisemuna külmsuitsulõhega (Tallegg)
Koostisained: 6 Talleggi Tervisemuna, 50 g võid, 50 ml vahukoort, 200 g külmsuitsulõhet (a 50 g), 60 g spinatilehti, 4 röstsaia viilu, soola, musta pipart

Valmistamisjuhis: Aseta toasoojad munad lusika abil ettevaatlikult keevasse vette ja keeda umbes 5 – 5½ minutit. Munad peavad olema keenud nii, et munavalge oleks tahe, kuid munakollane seest vedel.
Kui munad on keenud, ehmata mune jäise külma veega. Seejärel koori munad ettevaatlikult, et nad katki ei läheks. Lõika kooritud munad keskelt pooleks ja lase munakollasel kaussi voolata. Tahke munavalge tõsta lõikelauale ja haki noaga väikesteks kuubikuteks.

Sulata potis või, lisa koor ning lase segul keema tõusta. Seejärel lisa hakitud munavalged ja vedel munakollane. Kuumuta ja maitsesta soola-pipraga. Konsistentsilt peaks segu olema veidi pudru moodi.

Keeda rootsudest puhastatud spinatilehti umbes pool minutit keevas soolvees, seejärel aseta köögipaberile nõrguma.
Aseta taldrikule kõigepealt spinatilehed, selle peale munamass ning serveeri juurde külmsuitsulõhet ja röstsaia.

Meeldivaid maitseelamusi!
[url=http://www.tallegg.ee/retseptid/_munatoidud/tervisemunad-kulmsuitsulohega]Tallegg[/url]

Fintess.ee – tervis, jõud, ilu!

Autor: Fitness.ee