20. juuni 2013

Nädala uudised 25/13 – Tule U20 EM-le vabatahtlikuks!

Alex-Edward Raus sai klassikalise jõutõstmise MMil hõbemedali ja püstitas mitu juunioride maailmarekordit

15. juunil Venemaal toimunud klassikalise jõutõstmise MMil näitas Alex-Edward Raus järjekordselt oma maailmataset. Olles ise juunior, võistles Alex avatud klassis ning saavutas kategoorias -105 kg hõbemedali! Lisaks sellele püstitas ta juunioride maailmarekordid igal alal: kükis 320 kg, lamades surumises 210 kg, jõutõmbes 310 kg ning kogusummas 840 kg.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5215/alexedward-raus-sai-klassikalise-joutostmise-mmil-hobemedali-ja-pustitas-mitu-juunioride-maailmarekordit]Samal teemal[/url]

Korvpalliliit kutsub Sind U20 Euroopa meistrivõistlustele vabatahtlikuks

Eesti Korvpalliliit vajab Sinu abi, et sel suvel korraldada U20 Euroopa Meistrivõistluste finaalturniiri, mis toimub 9.-21. juulini Tallinnas, Sakus Suurhallis ja TTÜ Spordihoones.
See on sinu võimalus praktiseerida õpitud võõrkeeli, sõlmida tutvusi üle Euroopa, nautida kõrgetasemelist korvpalli ning anda panus turniiri edukasse korraldamisse.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5224/korvpalliliit-kutsub-sind-u20-euroopa-meistrivoistlustele-vabatahtlikuks]Tule vabatahtlikuks[/url]

Võimalus taotleda Tartu Ülikooli spordistipendiumit

Hea meel on teatada, et õppeaastast 2013/2014 on Tartu Ülikooli õppima asuvatel sportlastel võimalus taotleda spordistipendiumi. Igal õppeaastal antakse välja 5 stipendiumi alla 23-aastastele tippsportlastele. Sporditstipendiumi suurus on 2000 eurot õppeaastas, mis makstakse välja 10 kuu jooksul (september-juuni).
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5219/voimalus-taotleda-tartu-likooli-spordistipendiumit]Tutvu spordistipendiumi statuudiga[/url]

Video: Maris Kajari demonstreerib uusi zumbasamme

Vaata, kuidas Sparta treener Maris Kajari demonstreerib uusi zumbasamme Bryan Wilsoni suvehiti “Ate a noite parar” saatel. Zumbatrennid Maris Kajari saatisel toimuvad Spordiklubi Spartas.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5218/video-maris-kajari-demonstreerib-uusi-zumbasamme]Head vaatamist[/url]

Spordiklubide Spartakiaad toimub sel aastal Orisaares 19. juulil

Eelneval aastal alguse saanud ürituste sari Jaanipäeva Spartakiaad toimub sel aastal Orissaares Bikini-fitness Fit.Camp 2013 raames ning kannab nime Spordiklubide Spartakiaad. 19. juulil kell 13.00 on Spartakiaadi ametlik avamine, seejärel võistlevad spordiklubide meeskonnad sangpommis, rahvastepallis, teatevõistluses, Armliftingus, köieveos ja rühmvõimlemises.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5202/spordiklubide-spartakiaad]Ole kohal kaasa elama[/url]

Tonalin CLA – vähem rasva, rohkem lihastoonust

Et saada loomulikul teel kätte vajalik kogus CLA-d, tuleks meil tarbida suures koguses toitu. Näiteks piima tuleks juua kunagiste aegadega võrreldes neli korda rohkem. Sestap ongi hakatud tootma toidulisandeid, et tagada rakkude heaolu. Selline preparaat on ka Tonalin-CLA.
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1488/tonalin-cla-vahem-rasva-rohkem-lihastoonust]Tutvu Tonalin-CLA tootega[/url]

High Protein Recovery ehk HPR on endise nimega…

* Mass2
* Muscle+
* HT-R
* Whey+
* Reco2
[url=http://www.fitness.ee/vasta-ja-voida]Vasta ja võida endale HPR[/url]

FitShopide lahtiolekuajad pühadel

Käimasolevad pühad toovad muudatusi FitShopide lahtiolekuaegades. Vaata järele, kuidas on Sinu FitShop lähipäevadel avatud.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5222/fitshopide-lahtiolekuajad-puhadel]Häid jaane![/url]

Fitness.ee – tervis, jõud, ilu!

Autor: Fitness.ee