26. juuli 2013

Nädala uudised 30/13: viimaseid päevi: registreeru erihinnaga kulturismi- ja fitnessi- ning jõusaalikoolitusele

FitShop Robocop on vaatamata teeremondile Teile avatud!

FitShop Robocop, aadressiga Telliskivi 51, Tallinn, on vaatamata Telliskivi tänava teeremondile klientidele avatud ning ligi pääseb ka autoga, küll aga soovitab tööde teostaja vähemalt esialgu läheneda FitShopile Ristiku tänava poolt. Ja kui keegi auto kinni peatab, öelge töömeestele “FitShop Robocop” ning tee saab teile avatud.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5273/fitshop-robocop-on-vaatamata-teeremondile-teile-avatud]Samal teemal[/url]

EKFL korraldab: EOK I ja II taseme kulturismi- ja fitnessi- ning jõusaalitreenerite koolitusel kolmapäevani erihind

Kolmapäeva õhtuni ehk kuni juulikuu lõpuni on I ja II taseme treenerite erialane koolitus erihinnaga 225€ (tavahind 250€). Koolitus toimub 13. – 15. & 20. – 22.09.2013 Sparta Spordiklubis. Tasemekoolitusele registreerimise viimane kuupäev on 03.09.2013.
[url=http://www.fitness.ee/registreeru-koolitusele]Registreeru koolitusele[/url]

Les Mills instruktoritele EKFL koolitused -10%

Les Mills Nordic ja Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit (EKFL) alustasid koostööd, mille eesmärk on ühelt poolt edendada sportijate tervist ning treeningtaset ning teiselt poolt harida, koolitada ning teadvustada treenijaid ja treenereid. Koostöö tulemusel on nüüd kõikidele jõusaalitreeneritele Les Mills baaskoolitused -10% ning ka kõikidele Les Mills intruktoritele EKFL koolitused ja täiendkoolitused (tasemetele 1-5) tavahinnast -10%.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5244/ekfl-treeneritele-les-mills-baaskoolitused-10-ja-les-mills-instruktoritele-ekfl-koolitused-10]Samal teemal[/url]

GRIT baaskoolitused Tallinnas

Sellest sügisest jõuavad Baltimaadesse Põhjamaades üliedukateks kujunenud uued, kõrge intensiivsusega Les Millsi intervalltreeningud – GRIT™ Strenght ja GRIT™ Plyo. Alanud on registreerimine augustis ja septembris toimuvatele uute Les Millsi instruktorite baaskoolitustele. Baaskoolitused toimuvad Tallinnas järgmistel kuupäevadel:
16. – 17. august, GRIT™ Strenght ja Plyo; 13. – 15. september, BODYATTACK®; 28. – 29. september, BODYPUMP®.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5251/grit-baaskoolitused-tallinnas-registreerimine-avatud-vaid-juuli-lopuni]Registreerimine avatud vaid juuli lõpuni[/url]

Saaremaa Open Cup 2013 bikini-fitnessis ja meeste physiques

20. juulil Orissaares toimunud Saaremaa Open Cup 2013 vōitjateks tulid Henri Kallastu ja Elin Palmgren. Saaremaa Open Cup bikini-fitnessis ja meeste physiques 2013 vōistlusel osales 11 sportlast 3 erinevast riigist: Eestist, Inglismaalt ja Rootsist. Bikini-fitnessi absoluutkategoorias valiti parimaks Elin Palmgren. Meeste physique absoluuditiitli võitis kindlalt Henri Kallastu Rootsist. Saaremaa Open Cup 2014 bikini-fitnessis ja meeste physiques toimub 19. juuli 2014 Orissaares.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5265/saaremaa-open-cup-2013-bikinifitnessis-ja-meeste-physiques-tulemused-ja-pildid/1]Tulemused ja pildid[/url]

Kui inimesed üritavad lihasmassi suurendada, millised on vead, mis seda eesmärki taotledes tehakse?

Ei ole vahet kui ideaalne sinu toitumine on, kui treeningu osa on paigast ära, siis ei ole ka arengut. Kusjuures seda kohtabki just nüüd, sel inforohkel ajastul väga palju. Harjutajad ei suuda enam olla pühendunud ja püsivad, puudub usk iseenda tegemistesse. Lugedes erinevat kirjandust otsitakse alatasa midagi, mis oleks veelgi parem, efektiivsem ja kasulikum. Valitud kava tehakse heal juhul võib – olla 1 – 2 nädalat, seejärel lugedes mõnda huvitavat lähenemist kajastavat artiklit unustatakse alustatud plaanid ja hüpatakse uuele programmile.
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1496/kui-inimesed-uritavad-lihasmassi-suurendada-millised-on-vead-mis-seda-eesmarki-taotledes-tehakse]Targad räägivad…[/url]

Võida endale 10 eurot. Kasvõi iga nädal!

Lae üles endast Fitness.ee Rate’i pilt ja võida parima pildi puhul iga nädal 10€ väärtuses FitShop.ee’s kasutatavat virtuaalraha 500FITTi!
[url=http://fitrate.fitness.ee/]Fitness.ee Rate[/url]

Arva õigesti, kes on pildil ning võida 10€ väärtuses FitShop.ee’s kasutatavat virtuaalraha 500FITTi! Pildimängu saab mängida kahel korral nädalas. Osalemiseks pead olema sisse logitud Fitness.ee veebikeskkonda.
[url=http://www.fitness.ee/pildimang]Pildimäng[/url]

Fitness.ee – tervis, jõud, ilu!

Autor: Fitness.ee