7. september 2012

Nädala uudised 36/12

FitShop alustab toidulisandite algkoolituse sarjaga Tallinna spordiklubides.
Sel sügisel alustab Fitshop toidulisandite algkoolituste sarjaga. Selle käigus käime Tallinna spordiklubides tutvustamas meie laia tootevalikut ning aitame leida parima koosluse just sinu eesmärkidele ja tasemele vastavalt. Anname nõu nii toitumise kui treeningu vallas, mõõdame rasvaprotsenti ja degusteerime erinevaid toidulisandeid.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4588/fitshopi-toidulisandite-algkoolituse-sarja-avalook-revalspordis]Loe lähemalt ja vaata, kus toimuvad koolitused![/url]

Avatud uste päev Reval-Spordis
Spordiklubi Reval-Sport kutsub kõiki avatud uste päevale 8. septembril. Kõigile tasuta! Kohapeal eripakkumised. Avatud uste päeval on hea võimalus tulla tutvuma klubi poolt pakutavate treeningutega ja seda kõike tasuta! Klubi uksed on avatud kella 06.00 – 23.00. Kohal on ka toidulisanditepood Fitshop.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4586/avatud-uste-paev-revalspordis-juba-homme]Kohtume Reval-Spordis[/url]

Lahtiste Uste Nädal Meriton Spordiklubis 10-16.septembril 2012.
Tule spordiklubiga tutvuma ja treeninguid proovima!
1 x pilet rühmatreeningusse vaid 3.50 EUR!
Kohal on ka Fitshop toidulisandite algkoolituse sarjaga.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4589/meriton-lahtiste-uste-nadal-1016-september]Loe lähemalt[/url]

Nädalavahetusel Vabaduse väljakul tervisekontrollid tasuta ning autogramme jagab Gerd Kanter
8. – 9. septembril pakub Eesti Spordimeditsiini klaster SportEST kõikidele SEB Tallinna Maratonil osalejatele tasuta tervisekontrolli. SportESTi telgis on 09.septembril kl 14.00 – 16.00 Olümpiamängude pronks kettaheites Gerd Kanter, kes jagab soovijatele (võistlusnumbrile) oma autogrammi.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4584/nadalavahetusel-vabaduse-valjakul-tervisekontrollid-tasuta-ning-autogramme-jagab-gerd-kanter]Ole kohal[/url]

Tallinna meistrivõistlused tõstmises 2012
15. septembril 2012.a Tallinnas, spordiklubis „Sparta“, Pärnu mnt 139c, toimuvad Tallinna meistrivõistlused tõstmises. Võistluste avamine kell 11.00. Spordiklubi “Athleticus” ja Tallinna Spordiamet.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4579/tallinna-meistrivoistlused-tostmises-2012-voistlusjuhend]Võistlusjuhend[/url]

Les Mills RPM uute instruktorite koolitus
Uute instruktorite baaskoolitus toimub 28. – 29. septembril, Tallinnas Spordiklubis Arctic Sport Club Tallinn. Koolituse treener on Michael Steenhouwer (Rootsi). Baaskoolitusele registreerimine toimub kuni 16. septembrini.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4580/les-mills-rpm-uute-instruktorite-koolitus-2829-septembril-tallinnas]Registreeru koolitusele[/url]

Tutvu Raju X Eesti võitlejatega
13. oktoobril Tartus A. Le Coq spordimajas toimuv Eesti sportliku vabavõitluse liiga juubeliüritus Raju 10 toob fännideni Eesti parimad võitlejad.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4585/tutvu-raju-x-eesti-voitlejatega]Tutvu võistlejatega[/url]

Kas teadsid, et Fitness.ee kaloriarvutis on olemas ka toidulisandid?
Kaloriarvutisse lisandub pidevalt uusi toiduaineid, iga päev käib olemasolevate toiduainete toiteväärtuste korrigeerimine ja uuendamine. Eesmärk on muuta kaloriarvuti mugavaks, hõlpsasti kasutatavaks ning mis peamine – heaks abimeheks kasutajatele.
[url=http://www.fitness.ee/kaloriarvuti]Fitness.ee kaloriarvuti[/url]

Nädala retsept: Kana magushapus astelpajukastmes (Tallegg)
Eestipärased toidud on muutunud liialt igapäevaseks? Talleggi peakokk Kuno Kitsing õpetab, kuidas valmistada meile lähedaseks saanud kana veidi eksootilisemal viisil. Valmistusaeg ~45 min + vähemalt 1h kana marineerimiseks.
[url=http://www.tallegg.ee/retseptid/_pastatoidud/kana-magushapus-astelpaju-kastmes]Head kokkamist[/url]

Fintess.ee – tervis, jõud, ilu!

Autor: Fitness.ee