12. aprill 2007

Nädala uudised

Nädala uudised:

Varsti-varsti on käes aeg, kui taas toimub üritus – Eesti Karikavõistlused Kulturismis ja Fitnessis. Seekord on võistlus 22. aprillil Pärnus, algusega 14.00, teatris „Endla aadressil Keskväljak 1.

Piletid on müügis Piletilevis ja Piletimaailmas ning teater Endla kassas. Pileti hind eelmüügist (ka teatri kassast) ostes 75.00.
Võistluspäeval 22.04.2007 poolteist tundi enne algust piletid müügis vaid teater Endla kassas hinnaga 100.00 tk.

[url=http://www.piletilevi.ee/index.php?lang=est&id=24,1&mid=5997]Link Piletilevisse[/url] Soovitame varakult soetada pilet.

Taas on täienenud meie ladu MuscleTech toodete näol. Toredaks üllatuseks oleme laiendanud valikut. Varsti on saadaval sellised uued tooted nagu: Whey Protein, naNOx9, Aplodan, Leukic, Creakic, Shredded Stack.

Musklinupuke:
Vähenda süsivesikuid, kuid ära elimineeri neid täielikult

Üleliigsed süsivesikud, eriti puhtakoelised nagu sai, kartulid ja valge riis, peaksid olema esimesed, millest loobud, kui soovid saleneda. Kuid mõned süsivesikud on ka hädavajalikud, heaks valikuks on täistera tooted ja värsked juurviljad. Kui sööd pastat, hoia portsjon minimaalne või kasuta täistera pastat.

Nädala retsept:
Kirsijook (allikas: Smuutid)

300 g kooritud (ja soovi korral seemneteta) arbuusi
110 g varte ja kivideta kirsse
100 ml apelsinimahla
purustatud jääd serveerimiseks
arbuusitükike garneeringuks

Mikserda abuusi, kuni seemned on purustatud. Lisage kirsid ja apelsinimahl. Mikserdage, kuni segu on ühtlane. Valage klaasi purustatud jääle ja kaunistage arbuusitükkidega.

Autor: Fitness.ee