8. november 2012

Nädala uudised 45/12 – Gym.ee aitab jõusaalisisustusega

Võistlused

Otsereportaaž: IFBB MM 2012 Ecuador – ela Otile kaasa!
Võistlused toimuvad Ecuadoris, 6. – 11. november. Võistluste kaalumine toimub 8. novembril, eelvõistlused 9. novembril ja finaalid toimuvad laupäeval, 10. novembril. Liitu otsereportaažiga: [url=http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/34001-ott-kiivikas-team-fast-live-report-mens-world-cc-in-ecuador/page__st__3480__p__356141#entry356141]Ott Kiivikas Team Fast- LIVE REPORT Mens World CC in Ecuador![/url]
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4753/otsereportaa-ifbb-mm-2012-ecuador-ela-otile-kaasa]Samal teemal[/url]

Video: Innar Mardo Memoriaal II osa
300 kg rinnalt! Päev, mis läheb Eesti spordi ajalukku! Vaata, mis toimus lava ees ja lava taga! Intervjuud asjaosalistega!
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4732/video-innar-mardo-memoriaal-ii-osa]Vaata videot[/url]

Jõusaal

Vajad uut jõusaalitehnikat? Gym.ee tuleb appi
Meil on hea meel teile tutvustada uuenenud veebilehte Gym.ee
Gym.ee ei aita teid mitte ainult seadmete ostu ja müügi korral, vaid ka siis, kui vajate nõu saalikontseptsiooni koostamisel. Nõuandjateks on oma ala tõelised professionaalid Ott Kiivikas ja Marek Morozov.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4757/vajad-uut-jousaalitehnikat-gymee-tuleb-appi]Küsi pakkumist[/url]

Koolitused

Eksklusiivne pakkumine – Les Millsi baaskoolitused Vilniuses
Eksklusiivne võimalus osaleda uute BODYBALANCE®, CXWORX® ja BODYPUMP® instruktorite koolitusel Leedus, Vilniuses. See on Sinu võimalus saada inspireerivaks Les Millsi instruktoriks ja liituda maailma populaarseima rühmfitnessi treenerite perega.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4751/eksklusiivne-pakkumine-les-millsi-baaskoolitused-vilniuses]Liitu koolitustega[/url]

Artikkel: Toitumise tähtsusest
IFFB PRO Jari Mentula räägib treenimisest ja toitumisest. Peaaegu igaüks, kes jõusaalis regulaarselt treenib või teab sihikindlalt, kuidas tuleb toituda. Teatakse vähemalt kriteeriume, kuid miks ainult nii vähesed söövad nende tõdede järgi. Paljudelt võib isegi leida peene kirjafondiga prinditud toitumiskava külmkapi ukselt … kuid ikkagi seda ei järgita.
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1425/toitumise-tahtsusest]Loe edasi[/url]

EOK presidendivalimised

Arnold Tokko peaeesmärgiks on kulturismi maine parandamine
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu president Arnold Tokko valiti Eesti Olümpiakomitee presidendivalimistel EOK esindajate kogusse. Peaeesmärgiks seab hr Arnold Tokko kulturismi maine parandamise Eestis ning läbi selle kulturismi parema rahastamise riigitasemel.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4760/arnold-tokko-peaeesmargiks-on-kulturismi-maine-parandamine]Loe lisaks[/url]

Eesti Olümpiakomitee uueks presidendiks sai Neinar Seli
Mart Siimann ametiaeg lõppes sel aastal ning uueks presidendiks kandideeris Neinar Seli ja Madis Kallas. Neljapäeval koguneski EOK üldkogu, et valida uus president. Eesti Olümpiakomitee uueks presidendiks sai Neinar Seli. Neinar Seli (sündinud 7. detsembril 1959) on Eesti Reformierakonda kuuluv poliitik ja suurettevõtja.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4756/eesti-olumpiakomitee-uueks-presidendiks-sai-neinar-seli]Loe lisaks[/url]

Kampaaniad

Võida toitumis -ja treeningkava Ott Kiivikase poolt ja iga päev tasuta silmauuring!
KSA Silmakeskuse põhjalik silmauuring on Fitness.ee kasutajatele poole hinnaga. Põhjalik silmauuring on Fitness.ee kasutajatele poole hinnaga. Lisaks loosime kõigi registreerujate vahel iga päev tasuta silmauuringu. Jaga [url=https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150945767594567&set=a.367888324566.142783.342294584566&type=1&theater]kampaaniapilti[/url] ja võida toitumis -ja treeningkava Ott Kiivikase poolt.

FitShop uudised

FitShop Robocop avatud nüüd ka laupäeviti!
Tallinlased rõõmustagem, FitShop Robocop on avatud nüüdsest ka laupäeviti. Aadessil Telliskivi 51 võimalik saada professionaalset nõu ja soetada toidulisandeid ka laupäeviti kellaaegadel 11.00 – 15.00.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4759/fitshop-robocop-avatud-nuud-ka-laupaeviti]Vaata asukohta[/url]

Uus toidulisanditebränd: MUSCLECORE
Kauaoodatud MUSCLECORE tooted nüüd saadaval FitShopis! FitShopi kliendikaardiga veelgi soodsamad! Valikusse kuuluvad: ultrafiltreeritud vadakuvalk, spordijook, enne treeningut tarbitav laadimisjoogipulber ja taastusjook. Hinnad on soodsad aga FitShop kliendikaardiga veelgi soodsamad!
[url=http://fitshop.fitness.ee/musclecore/]Saadaval ka veebipoes[/url]

Fitness.ee – tervis, jõud, ilu!

Autor: Fitness.ee