10. mai 2007

Nädala uudised

Nädala uudised:

Eesti delegatsioon naases 7 mail tagasi Euroopa meistrivõistlustelt Kulturismis Bakuust. 03-07. maini 2007 toimunud võistlustel esindasid Eestit kolm sportlast: Argo Vaible, kes saavutas klassikalise kulturismi kategoorias -178cm 11.koha, Imre Vähi, kes saavutas samas pikkuskategoorias 14. koha ja Argo Ader, võistles pikkuskategoorias +178cm ja platseerus 13. kohale. Kõik sportlased pääsesid edasi poolfinaali ehk 15 parema sekka. Link galeriile ja tulemustele on [url=main.php?main=artikkel&com_view=1&textID=3712]siin.[/url]

Sellel laupäeval, 12 mail algusega kell 11.00 on toimumas esmakordselt Eestis, Tallinna vanalinnas rahvusvaheline suusavõistlus, A.Le Coq Tallinna Vanalinna Suusasprint 2007”, kus oma oskusi paneb proovile ka Ott Kiivikas. Veetke ilus laupäev pere või sõpradega Vanalinnas. Täpsem info ürituse [url=main.php?main=artikkel&com_view=1&textID=3718]kohta.[/url]

Kolmapäeval, 16 mail kell 14.00 Radisson SAS’i 24. korruse Copenhageni saalis toimub Concept 2 sõudeergomeetri koolitus. Kavas on:
-Ott Kiivikas – Sõudergomeeter kui universaalne treeningvahend spordisaali külastajale
-Dr. Mihkel Mardna – Sõudeergomeetri treeningu mõju inimese kardiovaskulaarsüsteemile ja liigestele ning selle kasutamine vigastuste taastusravis.
-Reet Palm, Tõnu Endrekson ja Jüri Jaanson – sõudmise korrektne ja efektiivne tehnika. Demonstratsioon.
Täpsem info ürituse kohta leiad [url=main.php?main=artikkel&com_view=1&textID=3714]siit.[/url]

Ärge siis ära unustage, et pühapäeval 13 mail on emadepäev. Viige oma emadele lilli ja olge sellel päeval eriti head lapsed!

Musklinupuke:
Hoolitse oma selja eest

Alusta iga treeningut korraliku sirutusega. Istu põrandale ja siruta jalad, seejärel kummarda kehaga ette ja siruta kätega varvasteni.
Kasuta seljapinki ja jalapressi, et tugevdada seljalihaseid
Treeni kõhulihaseid, et toestada selga

Kui kannatad mõnd harjutust sooritades seljavalu käes, kontrolli oma tehnikat. Ikka valus? Pea nõu arstiga.

Nädala pakkumine:
Sellel nädalal on võimalik osta soodsa hinnaga Fasti toodet Muscle+. [url=http://shop.fitness.ee/product_info.php?manufacturers_id=31&products_id=321]Link tootele[/url].

Nädala retsept:
Õunasmuuti (allikas Smuutid)

25g rosinaid
175g keedetud külma õunabüreed
200g külmutatud vaniljejogurtit
näpuotsatäis kaneelipulbrit
jääkuubikuid serveerimiseks
1 purustatud küpsis garneeringuks
kaneelipulk garneeringuks
väherasvast vaniljejäätist (soovi korral)

Pane rosinad kuuma veega paariks tunniks likku. Vala rosinad koos leotusveega ning õunabüree, jogurt, ja kaneel mikserisse ning mikserda ühtlaseks seguks. Vala klaasidesse jääle ning kaunista.

Fitness.ee

Autor: Fitness.ee