11. november 2013

Nädala uudised 46/13: Ott Kiivikas tuli kulturismi MM-il 6-ndale kohale

Ott Kiivikas tuli kulturismi MM-il 6-ndale kohale

6. ja 7. novembril peeti Marokos Loode-Aafrikas meeste kulturismi maailmameistrivõistlusi. Eestit esindas meie 15x absoluutne meister Ott Kiivikas, kes eelfinaalidest pääses 23. võistleja hulgast edasi ning lõpetas võistlused kõrge kuuenda kohaga. Viimati pääses Ott MM-il finaali 2004. aastal. Saavutatud 6. koht on Oti enda jaoks karjääri parim tulemus.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5494/ott-kiivikas-tuli-kulturismi-mmil-6ndale-kohale-palju-onne]Samal teemal[/url]

Margus Silbaum sai jõutõstmise MM-il 6. koha. Vaata videot!

4.-9. novembril Norras toimunud jõutõstmise MM-il sai Margus Silbaum 6. koha kaalukategoorias kuni 93 kg. Margus püstitas mitu Eesti rekordit — kükis 355 kg, lamades surumises 230 kg ning kogusummas 915 kg.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5498/margus-silbaum-sai-joutostmise-mmil-6-koha-vaata-videot]Vaata Marguse 355kg’st kükisooritust videost[/url]

FitnessTV: Põhjamaade meistrivõistluste I osa

Põhjamaade kulturismi ja fitnessi MV-l tuli Eesti riikide arvestuses esikohale. Fitness TV toob teieni parimad palad ja palju intervjuusid!
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5492/fitnesstv-pohjamaade-meistrivoistluste-i-osa-]Head vaatamist![/url]

Lugemissoovitus: uus Põhjamaade toitumissoovitus juhib tähelepanu toidu kvaliteedile

3. oktoobril avaldati Põhjamaade uus toitumissoovituste dokument NNR 2012, mis palub inimestel tähelepanu pöörata söödava toidu kvaliteedile ning võtta toitumist kui tervikut. Väljavõtteid uuest Põhjamaade toitumissoovitustest: * Saadavate monoküllastamata rasvhapete hulk kogu päevasest energiahulgast on endise 10 – 15% asemel nüüdsest 10 – 20%.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5495/lugemissoovitus-uus-pohjamaade-toitumissoovitus-juhib-tahelepanu-toidu-kvaliteedile]Tutvu uute Põhjamaade toitumissoovitustega[/url]

24. novembril toimub Lätis Bulgarian Bag treenerite koolitus

Õpi, harjuta ja ole parim Bulgarian Bag treener! Bulgarian Bag treenerite koolitus toimub DCH Studija’s, Zemitana tänav 2a, Riia, Läti. Bulgarian Bag on asendamatu treeningvahend igaühele – tippsportlastest kuni tavalise jõusaalikülastajani. Koolitaja Kaspars Ozolins.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5484/24-novembril-toimub-latis-bulgarian-bag-treenerite-koolitus]Vaata tutvustavat videot ja registreeru koolitusele[/url]

E Fit koolitus: lihastreeningu ideepäev

Koolitus toimub 30. novembril Tartus ja 1. detsembril Tallinnas. Ideepäev on suunatud treeneritele, kes kasutavad oma töös lihasvastupidavuse harjutusi. Koolitaja Sigrid Arusaar (GER, EST) on personaaltreeningute stuudio “Status Lounge” omanik, Slim Belly virtuaalse kontseptsiooni looja, litsentseeritud rühmatreener, litsentseeritud personaaltreener, rahvusvaheline koolitaja ning presenter.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5499/e-fit-koolitus-lihastreeningu-ideepaev]Tutvu koolituse ajakavaga ja registreeru[/url]

Nüüdsest on Pärnu Tervise Paradiisist võimalus osta FAST toidulisandeid ja vahepalasid

Pärnu Tervise Paradiisi I korruselt on nüüdses võimalus osta FAST toidulisandeid ja vahepalasid. Valikus on taastusjoogi valmistamiseks High Protein Recovery (HPR) ja Muscle+, samuti Whey+, Hera80 ja Dextro ning kokkusegamiseks vajalikud šeikerid ning palju muud.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5496/nuudsest-on-parnu-tervise-paradiisist-voimalus-osta-fast-toidulisandeid-ja-vahepalasid]Osta kaasa trenni või ujulasse![/url]

FitShop Sparta on nüüdsest tund aega kauem avatud

Toidulisanditepood FitShop Sparta pikendas enda lahtiolekuaegu ning avatakse nüüdsest nädala sees tund aega tavapärasest varem ning on ka nüüdsest tund aega kauem avatud. FitShop Sparta uued lahtiolekuajad: E-R 10.00 – 20.00, L 10.00 – 17.00, P 14.00 – 20.00.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5488/fitshop-sparta-on-nuudsest-tund-aega-kauem-avatud]Samal teemal[/url]

Fitness.ee – tervis, jõud, ilu!

Autor: Toimetus