29. november 2012

Nädala uudised 48/12

Võistlused

Alex-Edward Raus tuli absoluutseks juunioride Eesti meistriks jõutõstmises
24. novembril toimusid Tartus noorte, juunioride ja veteranide meistrivõistlused jõutõstmises. Meesjuunioride klassis võidutses järjekordselt Alex-Edward Raus, kes kükkis ilma tugitrikoota 325, surus 250 ning tõmbas 335 kg.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4794/alexedward-raus-tuli-absoluutseks-juunioride-eesti-meistriks-joutostmises]Loe lisaks[/url]

IFBB 2013. aasta ürituste kalender
Meeste maailmameistrivõistlustega kulturismis toimus Ecuadoris ka IFBB maailmakongress, kus pandi paika esialgne võistluste kava aastaks 2013. 2013. aasta tähtsamaid rahvusvahelised võistlused: 1. Amateur Arnold Classic America – Columbus, Ohio, USA, 28. veebruar – 03. märts. 2. Central American Games – San Jose, Costa Rica, 05. – 08. märts.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4791/ifbb-2013-aasta-urituste-kalender]Loe edasi[/url]

Järveotsa gümnaasiumi lahtised võistlused lamades surumises – jõuluturniir
Aeg ja koht: 13.detsember 2012, Järveotsa gümnaasiumi jõusaalis aadressil Järveotsa tee 31 Tallinn, kaalumine kell 15:00-15:45, võistluste algus 16.00. Reeglid: Kang peab puutuma rinda, üles surumisel peavad olema käed sirged (käed lukustatakse) ja tagumik ei tohi pingilt lahti tulla. NB! Võistlejal peab olema seljas lühikeste varrukatega särk, et kohtunik näeks käte lukustamist.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4804/jarveotsa-gumnaasiumi-lahtised-voistlused-lamades-surumises-jouluturniir]Võistlusjuhend[/url]

Uudised

Mida selga panna? Midagi uut…
Suve lõpust alates lisandus GASP-i valikusse pea igal nädalal uusi mudeleid, nüüdseks peaks kollektsioon valmis olema. Taas on olemas ka jope – GASP Army jacket! Lähiajal tutvustame erinevaid tooterühmi lähemalt. Sügis on lisanud uusi mudeleid ja värvilahendusi ka Better Bodiese kollektsiooni – nii meestele kui naistele!
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4802/mida-selga-panna-midagi-uut]Loe lisaks[/url]

Üritused

Spordiklubi Reval-Sport kutsub 7. detsembril Jõulutrallile
7. detsembril algusega 17.30 kutsume Sind klubiliiget ja sinu sõpru osavõtma Jõulutreeningutest. Kõikide osalejate vahel loositakse välja palju erinevaid kingitusi. Kohapeal üllatused! Tule ja võta sõbrad kaasa. Üritus on kõikidele klubiliikmetele ja tema sõpradele tasuta!
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4803/spordiklubi-revalsport-kutsub-7-detsembril-joulutrallile]Loe lisaks[/url]

Treening

Treeni koos Jari “Bull” Mentulaga – õlg ja biits, triits
Aasta tagasi külastas Eestit Soome profikulturist Jari “Bull” Mentula. Bull tegi Eestis kaks treeningut, esimene Reval-Spordis ja teine Spordiklubis Sparta. Vaata meeleolukoat videot esimesest treeningpäevast, kus Bulli treeningkaaslaseks oli loosi tahtel Taivo Seppa. Ropp elajas ja muud ei midagi 2. osa. Jari “Bull” Mentula (biits ja triits). Teises videos annab Bull Spartas valu biitsepsile ja triitsepsile.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4799/treeni-koos-jari-bull-mentulaga-olg-ja-biits-triits]Vaata videot[/url]

Toitumine

Chela MZB Sport Formula – parim stressivastane kompleks
See on spetsiaalne toidulisand, mis koosneb tsingi, magneesiumi ja vitamiin B6 kombinatsioonist, mis on omavahel täpses vahekorras ning mineraalid on organismile parimas imendumisvormis ehk seotud aminohappekelaatidega. Miks me vajame magneesiumit, tsinki ja B6 vitamiini?
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1430/chela-mzb-sport-formula-parim-stressivastane-kompleks]Uuri järgi[/url]

Kampaaniad

Võida Iron Gym Push Up Max
Soovid oma kodust või kontorist teha tõelise treeningsaali? Vaata uuenenud [url=http://www.gym.ee]Gym.ee[/url] kodulehekülge. Kõigi kampaaniapildi jagajate vahel loositakse välja [url=http://fitshop.fitness.ee/trenazoorid/1/readmore/837/Iron%20Gym%20Push%20Up%20Max/]Iron Gym Push Up Max[/url] treeningseadeldis väärtusega 56.39€.
[url=https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150967939214567&set=a.367888324566.142783.342294584566&type=1&theater]Jaga kampaaniapilti[/url]

FitShop uudised

FitShop Robocopis uus kaup saadaval
Hea meel teatada, et FitShop Robocopis on saadaval nüüdsest jõusaalivöö lisaraskuste kinnitamiseks ja kummilindid, samuti kummituubid.
[url=http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/22318-fitshop-robocop-kummilindid-tuubid-raskuste-jaoks-voeoe/page__view__findpost__p__358465]Vaata lisaks[/url]

Autor: Fitness.ee