9. detsember 2011

Nädala uudised 49/11

EOK autasustas edukaid sportlasi ja treenereid
Teisipäeval 6. detsembril olid Estonia Talveaeda kutsutud viimasel poolaastal edukalt esinenud sportlased ja treenerid. See on EOK poolt traditsiooniks saanud üritus, kus kaks korda aastas peetakse meeles sportlasi ,kes on käesoleval aastal edukalt Eestit esindanud rahvusvahelistel tiitlivõistlustel.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4105/eok-autasustas-edukaid-sportlasi-ja-treenereid]Loe lähemalt[/url]

Aasta sportlase hääletus 2011
EOK alustas 2011 aasta aasta sportlase valimisi. Osale Eesti 2011. aasta sportlaste, võistkonna ja treeneri valimisel!
Parimad selgitatakse välja rahvahääletuse, spordiajakirjanike ning spordialaliitude häälte põhjal. Spordisõbrad saavad oma valikuid teha 02. detsembrist Eesti Olümpiakomitee koduleheküljel aadressil www.eok.ee. Hääletamine lõpeb 20. detsembril 2011.a.
Laureaadid kuulutatakse välja 27. detsembril Nokia Kontserdimajas toimuval galaõhtul “Spordiaasta Tähed 2011“.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4097/aasta-sportlase-haaletus-2011]Loe lähemalt[/url]

TUNNE EESTI TEGIJAT: Liis Kristiin Vaher
Persoonilugu bodyfitness ja Athletic Fitnessi võistlejaga Liis Kristiin Vaheriga. Kes on Liis, millega ta tegeleb ja kes teda juhendab?
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1334/tunne-eesti-tegijat-liis-kristiin-vaher]Loe lähemalt[/url]

Athletic Fitness võistlus on võetud pärast demovõistlust Tallinnas, Klassikalise kulturismi MM-i raames, IFBB ametlikku võistluskavasse.
[url=http://www.ifbb.com/newsletter/detail.php?id=9959&date=2011-12-01&language=english&prov=index]Loe lähemalt[/url]

EOK korraldab: treenerite III taseme üldainete koolitused Tallinnas.
9.- 11.dets. 2011, 13.-15.jaan., 28.- 29.jaan. 2012 toimub III taseme üldainete koolitus Tallinna Ülikoolis.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4100/9-dets-algab-iii-taseme-uldainete-koolitus-tallinnas]Loe lähemalt[/url]

Fitness Model Estonia toimus juba neljandat aastat
Nädalavahetusel Narvas, Geneva keskuses, toimus juba neljandat korda Fitness Model Estonia võistlused, mis tekitas rohkelt huvi kogu Ida-Virumaal ning finaalvõistlus ka sellest tulenevalt täissaali kaasaelajaid kogus. Fitness Model Estonia 2011 tiitli pälvis Egle Eller-Nabi.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4101/fitness-model-estonia-toimus-juba-neljandat-aastat]Loe lähemalt[/url]

DNB Vana-aasta jooks
Pühapäeval, 18. detsembril toimub juba üheksandat korda DNB Vana-aasta jooks. Tegemist on heategevusjooksuga, millega aidatakse traagiliselt hukkunud sportlaste lapsi.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4099/dnb-vanaaasta-jooks]Loe lähemalt[/url]

Järveotsa gümnaasiumi Jõuluturniir
14. detsembril toimuvad Järveotsa gümnaasiumis lahtised võistlused lamades surumises. Registreerimine toimub kuni 12.12 2011
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4095/jarveotsa-gumnaasiumi-lahtised-voistlused-lamades-surumises-joulu-turniir]Loe lähemalt[/url]

Artikkel: Üks õun päevas kaotab ihuvaevad
Enamik on kindlasti kuulnud ütlust, et üks õun päevas hoiab arsti eemal. Tervise Arengu Instituudi toitumisspetsialisti Tagli Pitsi sõnul on selle ütluse taga ennekõike õuna fütotoitainete sisaldus.
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1333/ks-oun-paevas-kaotab-ihuvaevad]Loe lähemalt[/url]

Jõulukingid saad FitShopist
FitShop Robocop ja Sparta Tallinnas, FitShop Eeden Tartus pakuvad FitShop klientidele kingiideid jõulukotti. Valida on kaheksa erineva kingipaki vahel, mis on Teie jaoks juba valmis pakitud. FitShop klubikaardi omanikele on kingipakid lisasoodusega -15%!
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4103/joulukingid-saad-fitshopist]Loe lähemalt[/url]

Aitab, nüüd võid kindel olla, Protein BLOCK on Sinu!
FitShopide kampaania “Alates 100 EUROsest ostusummast kaasa kingitus” raames saab seekord kingituseks kaasa [url=http://fitshop.fitness.ee/proteiinid/2/readmore/565/Pro%20Series-%20Protein%20Block/]FAST Protein BLOCK-i[/url].

Nädala retsept: Täidetud paprika (Tallegg)
Koostisained:
200 g Talleggi kanahakklihasegu 5 paprikat ½ apteegi tilli ehk fenkolit 5 dl keedetud metsikut riisi kimp rohelist sibulat peterselli basiilikut soola, pipart 200 g riivitud juustu
Valmistamisjuhis:
Puhasta paprikad südamikest. Haki fenkol ja sibul peeneks ning prae õlis kergelt läbi. Lisa kanahakkliha ja prae kuni vedelik on kadunud. Maitsesta soola, pipraga ja lase segul pisut jahtuda. Lisa riis, hakitud petersell, tükkideks rebitud basiilik ja riivitud juust. Sega kõik läbi ja täida seguga paprikad. Paprikad aseta külg külje kõrval ahjuvormi. Kõige peale aseta veel tükeldatud juustu. Küpseta 200 C juures 25 min.

Fintess.ee – tervis, jõud, ilu!

Autor: Fitness.ee