21. juuni 2006

Nädala uudised

Nädala soovitus:

Müüt: parim viis lihaste soojendamiseks on nende venitamine.
Tõde: venituse eri liikidest teatakse kõige rohkem staatilisi venitusharjutusi, kuid nende kasutamine lihaste treeninguks ettevalmistamisel on halvim variant, sest külma lihast on niimoodi kerge traumeerida. Lisaks toimib staatiline venitamine lihastele ja närvisüsteemile rahustavalt, mis teeb selle venitusliigi asendamatuks treeningu lõppedes, kuid täiesti kõlbmatuks treeningu alguses – peale soojendust peab organism olema ju maksimaalselt ergas, et edukalt treenida.Kõige paremad on esmalt kerge aeroobne tegevus ja seejärel dünaamilised, s.t. läbi liikumise teostatud venitused, mis viivad närvisüsteemi ja lihaskonna treeninguks vajalikku seisundisse.

Nädala uudis: nüüdsest on GP Whey Drink uues pakendis ning suurus on endise 1200 grammi asemel 900 grammi.
Hinnaks on 695.- krooni

Nädala pakkumine:
Sel nädalal pakub Fitness.ee [url=http://shop.amazon.ee/]veebipood[/url] kvaliteetset proteiini Nitro-Tech (2 kg) tootjalt Muscletech.
Hinnaks sellel nädalal kõigest 1200.- krooni.
NITRO-TECH® on patendeeritud koostisega lihasmassi ja jõunäitajate suurendamiseks mõeldud proteiinitoidulisand. Tavalistest vadakuvalgul põhinevatest toidlisanditest eristab NITRO-TECH®’i Nitrogen Delivery TechnologyT süsteem, mis sunnib sinu lihastesse rohkem aminohappeid, kui tavalised vadakuvalgu lisandid.

Kohapeal on nädala pakkumine massilisajale Mass Blast tootjalt American. Nimelt ostes 2 saate kolmanda tasuta (üks kaalub 4 kg). Ühe ämbri maksumus on 795.-


[p][/p]

Autor: Fitness.ee