9. oktoober 2016

Ott Kiivikas ja Reet Reimets tõid Soomest mainekalt kulturismi- ja fitnessivõistluselt koju medalid.

Sellel nädalavahetusel, 8.-9.oktoobril toimus Soomes, Lahtis, Nordic Fitness Expo. Ürituse raames viidi läbi mitmeid võistlusi, sealjuures ka kulturismi- ja fitnessivõistlus Ben Weider Legacy Cup. Ott Kiivikasele võistluselt hõbemedal kulturismis ja Reet Reimetsale pronksmedal bikiinifitnessis.

Kõige rohkem osalejaid oli bikiinifitnessi erinevates pikkuskategooriates. Eestlastest parima tulemuse tegi Reet Reimets, kes kategoorias -168cm sai pronksi. Samas kategoorias naiste seas tegi oma esimesel võistlusel bikiinifitnessis suurepärase tulemuse Helena Mang, kes võttis viienda koha.

Kulturismis astus üles kaalukategoorias -90kg Ott Kiivikas ning sai hõbemedali, edastades kindlalt kreeklast, Igdir Cengizhani ning jäädes napilt alla kategooria võitljale, hispaanlasele, Abel Martinile.

Rannafitnessis läks eestlaste parim tulemus Kaspar Tõnissonile, kes kõige pikemate meeste seas tuli viiendale kohale. Bodyfitnessis sai kuuenda koha Lilian Rannu.

Võistluse kajastus ja rohkem pilte [url=http://forums.fitness.ee/topic/40276-nordic-fitness-expo-2016-ott-h%C3%B5be-reet-kolmas-helena-viies-kaspar-viies-lilian-kuues/?do=findComment&comment=425566]siit.[/url]

Autor: EKFL