13. märts 2014

Ott kutsub mekkima: 17.03 Viimsi Spas ja Viimsi Spordis, 18.03 spordiklubides MyFitness Lasnamäe ja Scala Fitness

Ott kutsub mekkima!

Toidulisandite degusteerimised toimuvad esmaspäeval, 17. märtsil Viimsi Spas ja Viimsi Spordis ja teisipäeval, 18. märtsil spordiklubides MyFitness Lasnamäe ja Scala Fitness. Maitsmised toimuvad ajavahemikus 17.00 – 19.30.

Degusteerimisele tulevad [url=http://fitshop.fitness.ee/proteiinid/0/readmore/1012/]uued Hera80 maitsed[/url] kreemiküpsise ja laim- valge šokolaadiga. Toidulisanditebränd FAST on turule toonud kauaoodatud kreemiküpsise valgupulbri. Hera80 Cookies ‘n’ Cream nüüd saadavad FitShoppides!

Samuti on endiselt võimalik proovida ülimenukat [url=http://fitshop.fitness.ee/proteiinid/0/readmore/847/]Protein Puddingut[/url]. Järgmise nädala degusteerimistel on väljas karamelli ja mustika- vanilje maitselised Puddingud.

Kõrge valgusisaldusega mahlajook [url=http://fitshop.fitness.ee/proteiinid/0/readmore/1005/]Natural Protein Smoothie[/url] on väljas mango-apelsini, kookos-ananass, õun-jõhvikas ja maasikamaitselisena.

Ja kas teadsid, et [url=http://fitshop.fitness.ee/batoonid/1/readmore/981/High-Protein-Bar-35g/]High Protein Bar[/url] on saadaval ka kookosemaitselisena? Ei teadnud, siis tule ja proovi uut maitset järgmisel nädalal Sulle sobivas spordiklubis!

Sel korral kostitab Ott Kiivikas külalisi Viimsi SPA’s ja spordiklubis MyFitness Lasnamäe!

Ole kohal!

Esmaspäeval
Viimsi Spa asub Tallinnas, Viimsil, aadressil Randvere tee 11. Vaata lisaks: [url=http://www.spatallinn.ee/]www.spatallinn.ee[/url].

Spordiklubi Viimsi Sport asub Viimsi Spordihallis, aadressil Sõpruse tee 5, Tallinn. Vaata lisaks [url=https://www.viimsisport.ee/]www.viimsisport.ee[/url].

Teisipäeval
MyFitness Lasnamäe asub aadressil Virbi 12, Tallinn. Vaata lisaks [url=https://www.myfitness.ee/]www.myfitness.ee[/url]

Scala Fitness asub Tallinnas, aadressil Tartu mnt 43. Vaata lisaks: [url=http://www.scalafitness.ee]www.scalafitness.ee[/url].

“Ott kutsud mekkima” on ürituste sari, mille raames tippkulturist Ott Kiivikas kutsub üles erinevates spordiklubides toidulisandite degusteerimisi. Iga nädalal toimuvate mekkimistega paralleelselt toimub Fitness.ee Facebooki fännilehel ka loos, kus kahel õnnelikul on Fitshopist võimalik võita enda lemmiktoode. [url=https://www.facebook.com/fitness.ee?fref=ts]Osale loosis[/url] ja tule mekkima!

Fitshop.ee – Kui tahad olla parim
[url=http://fitshop.fitness.ee/]www.fitshop.ee[/url]

Autor: Toimetus