28. märts 2014

Ott kutsub mekkima: 31. märtsil spordiklubides Reval-Sport ja MyFitness Viru

Ott kutsub mekkima!

Toidulisandite degusteerimised toimuvad esmaspäeval, 31. märtsil Spordiklubides Reval-Sport ja MyFitness Viru. Maitsmised toimuvad ajavahemikus 17.00 – 19.30.

1. aprillil toimub degusteerimine aga uue müügikoha avamise puhul Järve Selveris. [url=http://www.fitness.ee/uudis/5775/toidulisandite-degusteerimine-1-aprillil-jarve-selveris-]Loe lisaks…[/url]

Degusteerimisele tulevad [url=http://fitshop.fitness.ee/proteiinid/0/readmore/1012/]uued Hera80 maitsed[/url] kreemiküpsise ja laim-valge šokolaadiga. Toidulisanditebränd FAST on turule toonud kauaoodatud kreemiküpsise valgupulbri. Hera80 Cookies ‘n’ Cream nüüd saadavad FitShoppides!

Samuti on endiselt võimalik proovida ülimenukat [url=http://fitshop.fitness.ee/proteiinid/0/readmore/847/]Protein Puddingut[/url]. Järgmise nädala degusteerimistel on väljas karamelli ja mustika- vanilje maitselised Puddingud.

[url=http://fitshop.fitness.ee/proteiinid/0/readmore/1005/]Natural Protein Smoothie[/url] uued maitsed maasikas-kiivi ja vaarikas-mustikas on kohal ning neid saab tulla maitsma! Loomulikult on mekkimiseks ka teised maitsed: mango-apelsin, kookos-ananass, õun-jõhvikas ja maasikas.

Batoonidest on väljas [url=http://fitshop.fitness.ee/batoonid/1/readmore/981/High-Protein-Bar-35g/]High Protein Bar[/url] neljas maitses: kookose, piparmünt-šokolaad ja maasikamaitseline.

Treeningeelsetest ergutitest on võimalik proovima tulla mustsõstramaitselist [url=http://fitshop.fitness.ee/fast-pro-series/0/readmore/851/]INTRA[/url]’t.

Sel korral kostitab Ott Kiivikas külalisi Spordiklubis Reval-Sport!

[pilt=10347]

Ole kohal!

Esmaspäeval
Spordiklubi Reval-Sport asub aadressil Aia 20, Tallinn. Vaata lisaks [url=http://www.revalsport.ee]www.revalsport.ee[/url]

MyFitness Viru asub aadressil Viru väljak 4, Tallinn. Vaata lisaks [url=https://www.myfitness.ee/]www.myfitness.ee[/url]

“Ott kutsud mekkima” on ürituste sari, mille raames tippkulturist Ott Kiivikas kutsub üles erinevates spordiklubides toidulisandite degusteerimisi. Iga nädalal toimuvate mekkimistega paralleelselt toimub Fitness.ee Facebooki fännilehel ka loos, kus kahel õnnelikul on Fitshopist võimalik võita enda lemmiktoode. [url=https://www.facebook.com/fitness.ee?fref=ts]Osale loosis[/url] ja tule mekkima!

Fitshop.ee – Kui tahad olla parim
[url=http://fitshop.fitness.ee/]www.fitshop.ee[/url]

Samal teemal:
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5775/toidulisandite-degusteerimine-1-aprillil-jarve-selveris-]Toidulisandite degusteerimine 1. aprillil Järve Selveris[/url]

Autor: Toimetus