31. juuli 2015

Peagi lõpeb registreerimine Les Millsi kvartaalkoolitusele 3/2015

Hea meel on teatada, et septembrikuine kvartaalkoolitus saab üle paari aasta taaskord olema suursugusem ja erilisem. Seekordne kvartaalkoolitus toimub osana selle sügise vingeimast fitnessi üritusest Reebok Fitness Festival, mis tähendab seda, et lisaks instruktoritele osalevad treeningutes ka sajad rühmatreeningute harrastajad üle Baltikumi ning lavale on oodata mitmeid erinevaid oma ala tipptegijaid Euroopast.

Lisaks Les Millsi treeningutele on kõigil võimalik osa saada ka kõikidest teistest treeningutest, koolitustest, esinemistest ja võistlustest, mis ürituse raames toimuma saavad.

Ürituse tarbeks oleme kohale tellinud ka Les Mills & Reebok riiete kollektsiooni.

Treeningud (toimuvad kõikidele osalejatele koos, 1. korrusel asuvas suures saalis. Registreerimine vajalik vaid Les Millsi instruktoritele, kellele toimuv üritus on ühtlasi ka kvartaalkoolituseks).

10:00 BODYPUMP® 1

11:00 GRIT® STRENGHT

11:25 CXWORX®

12:00 BODYJAM®

13:30 BODYATTACK®

14:30 BODYCOMBAT®

16:00 BODYBALANCE®

17:00 BODYPUMP® 2

Teoorialoengud (2. korrusel asuvas rühmatreeningutesaalis).

09:00 – 09:45 BODYPUMP® 1

10:00 – 10:30 GRIT®

11:00 – 11:45 BODYJAM®

12:00 – 12:30 CXWORX®

12:30 – 13:15 BODYATTACK

13:30 – 14:15 BODYCOMBAT®

15:00 – 15:45 BODYBALANCE®

16:00 – 16:45 BODYPUMP® 2

Les Millsi instruktorid pääsevad üritusele/kvartaalkoolitusele pileti alusel. Pileti puhul on tegemist päevapiletiga, mis on kehtiv kõikides treeningutes. Pileti hind Piletilevi eelmüügist 12 EUR, kohapealt 20 EUR.

Lisainfo ürituse kohta Facebookist (Reebok Fitness Festival 2015) või [url=http://www.arigato.ee/reebok-fitness/]www.reebokfitness.ee[/url].

Kuna osalejaid on sel korral palju, võib juhtuda, et kõigile soovijaile treeningvarustust (BODYPUMP®, GRIT® ja CXWORX® treeningutes) ei jätku. Soovitame instruktoritel võimalikult vara kohale tulla. Korraldaja treeningvarustuse jätkumist kõigile garanteerida ei saa.

Kvartaalkoolitustele registreerimine kestab kuni 21. augustini.

Kvartaalkoolitusele registreerimine ja uue kava tellimine käib veebipoe kaudu. Veebipoodi pääsed [url=http://shop.lesmills.net/webshop/login.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1]siit[/url].

Veebipoodi sisenemiseks on sul tarvis nii kasutajanime kui ka parooli. Vajadusel saad neid küsida e-maililt [mail=allar@lesmills.net]allar@lesmills.net[/mail].

Kui sinu kvartaalkoolituse või uue kava eest tasub spordiklubi, peab tellimuse esitama spordiklubi, kasutades oma kasutajanime ja parooli.

Kui sul ei ole võimalik kvartaalkoolitusel osaleda, siis pea meeles endale uus kava tellida veebipoest.

Uus kava saadetakse kõikidele kvartaalkoolitusel osalejatele kvartaalkoolitusele eelneval päeval. Kõik need, kes tellivad uue kava (kvartaalkoolitusel ei osale) saavad kava kätte peale kvartaalkoolitust. Kavad saadetakse instruktoritele digitaalselt ja need saab alla laadida digitaalsete kavade portaalist.

Digitaalsete kavade portaali pääsed [url=https://lesmills.secure.force.com/digital/Default_Login]siit[/url].

Kavade allalaadimise õppevideot saad vaadata[url=https://www.youtube.com/watch?v=C23qa8I1640&list=PLCzr8bZECkgBiLIBVb072iRXUvmq1DW_i] siit[/url].

Palun teavita meid kui haigestud või ei saa kvartaalkoolitusel osaleda mõnel muul põhjusel, sest tihtipeale on kvartaalkoolitusele soovijaid rohkem, kui kohti jätkub. Pea meeles, et kui oled oma koolituskoha tühistanud, peaksid uue kava tellima veebipoest. Seda ei saadeta sulle automaatselt.

Autor: Les Mills