21. märts 2011

Sisekaitseakadeemia ootab õppima sportlikke noori

Tänan spordiliite ja -ühendusi, kes info Sisekaitseakadeemia spordistipendiumist enda tublidele abiturientidele edastasid ning lisan nüüd täpsustuseks, et dokumentide vastuvõtt Sisekaitseakadeemiasse on alanud ning kestab 7. juulini. Sama kaua, 7. juulini saab esitada ka avaldusi kogu õppeaja spordistipendiumile kandideerimiseks. Täpsem info www.sisekaitse.ee.

Kogu õppeaja spordistipendiumile kandideerimise avaldus nime, isikukoodi ja kontaktandmetega SKA rektorile ning alaliidu soovituskiri tuleb saata e-postiga aadressile [mail=info@sisekaitse.ee]info@sisekaitse.ee.[/mail]

Mõnusat treeningute ja võistlushooaegade jätku ning sisseastujaile head põrumist!

Epp Jalakas
spordikeskuse juhataja-õpetaja

04.05.2011

Soovime omalt poolt pakkuda tippspordiga tegelejaile täiendavat motivatsiooni õpingute jätkamiseks Sisekaitseakadeemias – politsei- ja piirivalve-, justiits-, finants- või päästekolledžis või sisejulgeoleku magistriõppes, seetõttu kinnitas akadeemia nõukogu veebruaris spordistipendiumi statuudi.

Koos vastuvõtukonkursiga kuulutatakse välja ka kandideerimine kogu õppeaja stipendiumile.
Kandideerimisavaldusi oodatakse võistlussportlastelt, kes leiavad võimaluse tegelda korraga nii treeningute ja võistlemise kui õppetööga.
Kogu õppeaja stipendiumi suurus on 700 eurot semestris ning igal õppeaastal antakse välja kuni kolm sellist stipendiumit.
Eelinfona edastame spordistipendiumi statuudi.

Lisateavet saab SKA spordikeskusest – [attachment=epp.jalakas@sisekaitse.ee]epp.jalakas@sisekaitse.ee[/attachment]
Sisekaitseakadeemia üldinfo leiate aadressilt [url=http://www.sisekaitse.ee]www.sisekaitse.ee[/url]

Akadeemia lahtiste uste päev erialadega tutvumiseks on 24. märtsil.

Autor: Epp Jalakas spordikeskuse juhataja