15. jaanuar 2008

Sisesõudmisvõistlusel Alfa 2008 stardivad olümpialootused

Sellel laupäeval Tallinnas toimuvatel sõudeergomeetrite võistlustel Alfa 2008 stardivad kõik Eesti olümpialootused, kes kandideerivad kahte paadiklassi, milles on juba välja võideldud koht Pekingi OMile.

Võitlus toimub Tallinna Spordihallis 19.jaanuaril algusega kell 11, finaalid algavad kell 15. Esmakordselt leiab üritusest aset otseülekanne telekanalis Kalev Sport.

Eesti sõudmiskoondis on võistlustel esindatud täies koosseisus eesotsas legendaarse Jüri Jaansoni ning parima ergomeetrisõudja Tõnu Endreksoniga. „Kellegil tippudest hetkel mingeid probleeme ei ole ning nad peaksid laupäeval häid tulemusi näitama, kommenteeris Alfa korraldustoimkonna esimees Mihkel Klementsov. „Kohe peale võistlust suundutakse juba esimesse välislaagrisse veele sõudma.

Kuna tegu on olümpiahooajaga, siis nimekad välisvõistlejad on Tallinna võistlema tulemisest loobunud. Eestlastele pakub suurimat konkurentsi lätlane Kristap Bokums, kes näitas Alfal häid tulemusi kaks aastat tagasi, olles parem ka Endreksonist.

Järjest enam populaarsust kogub Alfa harrastajate hulgas. Sel aastal tulevad Tallinna võistlema näiteks õpilased Dyffryn Taf Schoolist Wales’ist. Koolidevaheliste võistluste auhind on traditsiooniliselt ergomeetri Concept 2 tasuta aastane kasutamine.

Alfa toimub 2008.aastal juba 15. korda ning on üks suurima osalejaskonnaga sisespordisündmusi Eestis.

Täpsem info:
Mihkel Klementsov
Korraldustoimkonna esimees
51 58 315
[url=http://www.alfarace.ee]www.alfarace.ee[/url]

Fitness.ee meeskond on kohal ja toimub Fasti toidulisade presentatsioon.
Degusteerimisele tulevad Fast’i ProFX joogid ja shokolaadid.
Kohapeal võimalus mõõta rasvaprotsenti ja saada toidulisade tarvitamise kohta konsultatsiooni

Autor: Fitness.ee