5. oktoober 2009

Sparta kutsub noori jõsaalitreeningutele

Sparta kutsub noori jõusaalitreeningutele

Kutsume kõiki 14 – 19 aastaseid poisse ning tüdrukuid Spartasse jõusaali- ning fitnesstreeningutele, mida juhendab meie treeneritetiim koosseisus Argo Ader, Marek Morozov, Taavi Koovit ja Raigo Kuusnõmm. “Eesmärgiks on koolitada kulturistidele ning jõutõstjatele väärikat järelkasvu,” ütleb treeneritebrigaadi üks juhtfiguuridest Marek Morozov.

Ühistreeningud toimuvad korra nädalas, ülejäänud aja saab harjutada treeneri poolt antud programmide järgi vabalt valitud päevadel. Marek Morozovi sõnul pole mõtet oodata kohe esimese treeningkuu järel Arnold Schwarzeneggeri-stiilis lihaseid, vaid muutused leiavad organismis aset higise ja järjekindla töö tulemusena. “Esimese paari kuuga peaksid jõunäitajad paranema ning lihaste ümbermõõdud suurenema,” usub Morozov.

Noortele pakutava treeningu juhtkvartetti kuuluvad nimekad oma ala spetsialistid. Marek Morozov on kuuekordne Eesti meister kulturismis, Argo Aderil on ette näidata kulturistide MM-i kuues koht ning Taavi Koovitil lausa Euroopa meistritiitel. Raigo Kuusnõmm on jõutõstmise EM-i hõbemedalimees, kes lamades on surunud sirgetele kätele lausa 215 kilo.

Treeningute hind on 350 krooni

Treeningute hind on 350 krooni kuus. Hinna sisse kuulub vaba pääs Spartasse kuni kella 16-ni (registreerima peab hiljemalt kell 16 ja saalis saab viibida 2,5 tundi, kuni 18.30-ni) ning laupäeval ja pühapäeval kell 8 22.

Esimene treening toimub Spartas esmaspäeval, 5. oktoobril kell 16. Tutvustame jõusaali ja treenereid ning paneme paika edaspidise treeningprogrammi.

Autor: Sparta