13. oktoober 2010

Sparta noorte jõusaaligruppide uus hooaeg stardib 19. oktoobril tutvustava loenguga

19. oktoobril algusega kell 15.30 toimub Sparta koolitusklassis noortele kulturistidele, jõutõstjatele ning athletic fitnessi harrastajatele suunatud ühine loeng-koosolek, mille viivad läbi Sparta jõusaalispetsialistid Argo Ader ja Margus Silbaum, Martin Münz.

Koosolekule on oodatud kõik uued ja vanad treenijad, nii noormehed, kui ka neiud, vanuses 14 – 19 aastat. Treenerid tutvustavad käesoleva hooaja treeningplaane ning kõnelevad ees ootavatest sündmustest.

Noortel jõusaalihuvilistel on Spartas võimalik valida mitme erineva suuna vahel. Kulturismitreeninguid viivad läbi mitmekordne Eesti meistrivõistluste medalimees Argo Ader, kuuekordne Eesti meister Marek Morozov ning Euroopa meister Taavi Koovit. Jõutõstjaid juhendab Euroopa meister Margus Silbaum ning Skandinaavias ülipopulaarse athletic fitnessi näpunäiteid jagab värske Eesti kullavõitja Martin Münz.

Lisaks jõusaalitreeningutele plaanib Sparta laiendada noorte sportlaste silmaringi.

„Tahame vähemalt korra kuus korraldadada üldharivaid loenguid, kus kõneleme muuhulgas õigest toitumisest ning treeningute ülesehitusest,” ütleb treener Margus Silbaum.

„Pöörame käesoleval hooajal rohkem tähelepanu ka noortele võistlusväljundi pakkumisega,” lisab Silbaum ja usub, et see lisab noorte treeningmotivatsiooni.

Rohkem infot jõusaalitreenngute kohta jagab Aivo Liksor, meiliaadressil aivo@spartasport.ee või telefonil 5021340

Link meie kodulehe uudisele: [url=http://www.spartasport.ee/uudised/jousaali-uudised/uudis/2010/10/13/sparta-noorte-jousaaligruppide-uus-hooaeg-stardib-19-oktoobril-tutvustava-loenguga]http://www.spartasport.ee/uudised/jousaali-uudised/uudis/2010/10/13/sparta-noorte-jousaaligruppide-uus-hooaeg-stardib-19-oktoobril-tutvustava-loenguga[/url]

Autor: Sparta