8. märts 2007

Talleggi koostööd Ott Kiivika ja Katrin Väliga

Märtsist alustas AS Tallegg koostööd kahe oma ala hinnatud sportlasega: toitumisspetsialisti ning Eesti meistriga kulturismis Ott Kiivikasega ning aeroobikakuninganna Katrin Väliga.

„Kulturistide toidulauale on kanalihaha- ja munatooted kuulunud juba ammustest aegadest,” lausus Ott Kiivikas. „Olen viimased ca 10 aastat tarbinud Talleggi tooteid. Nõustades paljusid tavainimesi ja sportlasid õigesti toituma, siis pean vajalikuks teha koostööd firmaga, kes pakub inimestele kodumaiseid, kvaliteetseid ning tervislikke tooteid, mida ise olen aastaid tarbinud ja mis on mind aidanud tulemuseni jõuda.”

„Ott ja Katrin on oma ala tipud, kes paistavad silma tervisliku ja teadliku toitumisstiili poolest,” lasus ASi Tallegg tootejuht Krista Kalbin. „See oli ka põhjus, miks me nad oma koostööpartneriteks valisime. Katrin ja Ott tarbivad juba aastaid Talleggi kanalihatooteid põhjusel, et need on tervislikud, vitamiini- ja proteiinirikkad ning aitavad tipptulemuste saavutamisele ja keha vormishoidmisele kaasa.”

„Me soovime, et nad julgustaksid kõiki tarbima kodumaise tootja usaldusväärse kvaliteediga tervislikku toodangut. Ja muidugi on nad eeskujud paljudele loodan, et oma ala arvamusliidrid natakavad eeskujuga teisigi,” lausus Krista Kalbin. „Lepingud on sõlmitud aastaks, kui koostöö on viljakas, jätkame kindlasti ka edaspidi. Sportlasi hakkab nägema meie kampaaniates ja pakenditel. Sportlased kannavad ka Talleggi logo oma dressidel.”

Autor: Tallegg