9. märts 2007

Tänasest Eestis maailmakuulus Starbuck (Mr.MassBlast)!

Esimest korda on Eestis oma silmaga võimalik jälgida USAst alguse saanud vaatemängulist wrestlingushowd maailmakuulsa sportlase Starbuck osalusel. 9.-11. märtsil Tallinnas Saku Suurhallis toimuva Elumoto 2007 demomatshides astuvad lisaks temale üles Skandinaavia tähed StarkAdder, Salama ja Valentine.

[p]Wrestlingu esituste ajad :

Reede Märts 9, 12:00 wrestling ja 17:30 wrestling

Laupäev Märts 10, 14:30 wrestling ja 16:30 wrestling

Pühapäev Märts 11, 13:20 wrestling ja 15:00 wrestling[/p]Starbuckil on viimase aja saavutustest ette näidata Itaalia, Soome ning Euroopa meistritiitel. Canadast pärit 33-aastane mees võistleb hetkel Fight Club Finland ridades, kus töötab ka treenerina.

Wrestling on ameerikast alguse saanud vaatemänguline võitlussport, kus sportlased kehastuvad erinevateks tegelaskujudeks. Võitlus paistab silma löökide, tiheda füüsilise kontakti ja ka hüpete poolest. Pealtnäha tundub, et maadlejad võivad üksteisele tõsiselt viga teha, siiski on tegemist osava näitemänguga, milles löövad kaasa mõlemad. Wrestlingu reeglid on üsna liberaalsed, seega võivad matshi sekkuda ka teised osalejad. Läbi aegade tuntuimad selle spordiala esinejad on
olnud näiteks Hulk Hogan ja Jesse Ventura.

Starbucki ja Fight Club Finland kohta lisainfo veebilehel [url=http://buckorama.net/]http://buckorama.net/[/url] ning [url=http://www.fightclubfinland.com/]http://www.fightclubfinland.com/[/url].

Autor: Marta Vasarik