2. oktoober 2013

Tasuta sheiker ehk Kalev Spa sheikerikampaania

Spordiklubide shaker-kampaania on jõudnud Kalev Spa’sse

Ostes taastusjoogi High Protein Recovery (HPR) või valgupulbri Pudding, saad shaker’i kauba peale tasuta!

Kampaania kestab 30. september – 13. oktoober 2013 Kalev Spa administraatori juurest toidulisandeid ostes, aadressil Aia 18, Tallinn. Vaata lisaks [url=http://www.kalevspa.ee]www.kalevspa.ee[/url]

Tasuta shaker ootab Sind!

Toodetest lähemalt:

[url=http://fitshop.fitness.ee/taastajad/0/readmore/114/]

High Protein Recovery

[/url] (endise nimega HT-R) on taastusjoogipulber raskeid jõutreeninguid tegevatele sportlastele, kellel on suur lihasmass. HPR taastusjoogipulbris sisalduvate toitainete suhe on hoolikalt välja töötatud. Tootes on tänapäeva tehnoloogia ja teadmiste järgi optimaalne toitainete suhe taastumise ja lihaskasvu seisukohalt. Ka rasvaainevahetuse tõhustamine ja loomulikud hormonaalsed reaktsioonid on arvesse võetud.

HPR sisaldab FASTi taastusjookidest enim toimeaineid. HPR sisaldab kolme erineva imendumiskiiruse ja omadustega süsivesiku- ja nelja erinevat valguallikat! Mitmekülgne koostis tagab organismi varustatuse erinevate aminohapetega ja täieliku treeningutest taastumise.

HPR sisaldab lisakoguse lihaskasvuks ja jõu lisamiseks vajalikku kreatiini ning taastumise kiirendamiseks vajalikku glutamiini. Kreatiin suurendab plahvatuslikku jõudu ja valgusünteesi ning kiirendab seeriatevahelist taastumist. Glutamiin stimuleerib valgusünteesi ja kasvuhormooni produktsiooni, kiirendab taastumist, tugevdab immuunsust ja hoiab ületreeningu eest.

HPRi teeb eriliseks kõrge leutsiiniannus ja lisatud kogus ülipopulaarset beeta-alaniini. Leutsiin vähendab katabolismi(lihaste lagunemist), tekitab kehas anaboolse keskkonna, kiirendab treenigutest taastumist ja vähendab lihasvalu. Beeta-alaniin parandab füüsilist töövõimet: tõstab aeroobset ja anaeroobset läve, suurendab lihasmassi, lihasjõudu ja vastupidavust, parandab treeninguefekti ja vähendab rasvaprotsenti.

Kõikide nende efektiivsete toimeainete täpne kooslus teebki HPRist ühe parima taastusjoogi edasijõudnud sportlastele.

Kellele?
Sobib eriti hästi kogenud ja suure lihasmassiga jõusportlastele, kes soovib kasutada kõrge proteiinisisaldusega taastusjooki kasvatamaks / hoidmaks lihasmassi.

[url=http://fitshop.fitness.ee/proteiinid/0/readmore/847/]

Pudding

[/url] on nautimiseks mõeldud – rikkalikult kvaliteetset valku sisaldav vähese suhkrusisaldusega pudingupulber. Pudding sobib lisaks niisama nautimisele suurepäraselt ka vahepala valguallikaks.

Pudding koosneb peaaegu täielikult lihastele kasulikest piimavalkudest ja kiudainetest-ülivähe rasva ja üleliigseid süsivesikuid! Maitsva valgurikka pudingu saab valmistada kergesti, segades pulbri külma piimaga ning lastes segul hetke pakseneda.

Kellele?
Sobib kõikidele lisavalguks, päevase valgukoguse kättemisaamiseks või magusaisu rahuldamiseks. Hea alternatiiv süsivesikurikkale jogurtile. “Süüvaba” maiustus kõigile tervisest ja figuurist lugu pidavatele inimestele.

Autor: FitShop.ee