12. märts 2007

Toimus üritus Elumoto 2007 + galerii

[p]Elumoto 2007 messil kuulutati välja Eesti Aasta Mootorratas 2007 tiitlivõitja
Eesti Aasta Mootorratas 2007 tiitli võitis Suzuki GSX-R1000. Võitja valiti välja eelmisel aastal enimmüüdud mootorrataste seast, kokku said internetikasutajad hääli anda viies kategoorias.
Tänavarataste seas võistlesid Suzuki GSR 600, Yamaha FZ 6 ja Kawasaki ER6, bike’ide seas Yamaha YZF R1, Yamaha YZF R6 ja Suzuki GSX-R1000.
Lisaks sai valida oma lemmikut offroad’i, kruiserite ja 125 kuupsentimeetriste rataste seast.

Nädalavahetusel peetud messil Elumoto 2007 oli väljas 40 firmat, mille hulgas ligi veerandsada hobisõidukite pakkujat. Messilaval tutvustati BMW, Yamaha, Honda, Suzuki, Ducati, Aprilia jpt uudismudeleid.

Elumoto 2007 eesmärgiks oli tutvustada motondust kui elustiili koos kõige sinna juurde kuuluvaga mugavus, professionaalne teenindus, liisigfinantseerimine, mood, tätoveeringud ja palju muud.

Lisaks said messikülalised osa USAst alguse saanud
vaatemängulisest wrestlingushowst maailmakuulsa sportlase Starbuck osalusel, kes astus üles koos Skandinaavia tähetede Stark Adder, Salama ja Valentinega.

Samuti oli külastajatel võimalus nautida toplesstantsu ja kaasa elada strip-pokkerile, kus mängijad ei võitnud mitte raha vaid iga võidu asemel eemaldas striptiisitar oma küljest ühe eseme.
NB! Alla 18 aastastel galerii vaatamine alates 7. leheküljest keelatud, kuna sisaldab erootilist materjali! [/p]

Autor: