2. detsember 2011

TOP GOLF Pirital avatud

TOP Golf avas 03. detsembril Pirita TOPis, Tallinnas Eesti suurima täisteenuseid pakkuva sisegolfikeskuse.
Golfarite käsutuses on suur löögiala, puttamisgreen, golfisimulaatorid ja –analüsaatorid kõikide löögielementide harjutamiseks ning golfiõpet ja treeninguid viivad läbi 5 Eesti juhtivat golfitreenerit.
Avamise puhul toimub TOP Golf sisegolfikeskuses 3.-4. detsembril Suur Golfiturg, kus harrastajad saavad enda varustust müüa või osta ning esindatud on kõik juhtivad golfiklubid, -väljakud ning golfivarustuse müüjad.
TOP Golf sisegolfikeskuses saavad golfarid harjutada suurel 10 matiga löögialal, millest kaks on eraldatud PROde eratundideks, ja 6 auguga kiirel puttamisgreenil. Golfimängijad saavad oma oskusi lihvida või lihtsalt golfimängu nautida kahel golfisimulaatoril, kus on võimalus mängida kümnetel maailma tuntud virtuaalsetel golfiväljakutel. Sportlased saavad oma golfilööki treenida maailma kaasaegseimal swingi-analüsaatoril FlightScope X2. TOP Golfis annavad golfiõpet ning viivad läbi treeninguid viis Eesti juhtivat golfitreenerit – Enrico Villo, Martin Toom, Paul Põhi, Piret Peerna ning Valdek Apivala. TOP Golfis treenivad ka Eesti golfikoondised ning PGA Estonia elukutselised golfimängijad.
Klientide kasutuses on suur ooteala, kus saab jälgida Viasat Golf telekanalit, golfivarustust pakkuv EXIT Golfi PRO Shop, bagihoid ning keskuses on club-fitting’u ja varustuse hoolduse võimalus ja Titleist TRX Golf Workout finess-ala. Peale treeninguid pakub keskus sportlastele spordimassaaži teenust ning klientide käsutuses on kolm riietus- ja pesuruumi koos kahe saunaga. TOP Golf Klubi kasutuses on eksklusiivne klubiriietusruum koos aurusaunaga.
TOP Golf sisegolfikeskuse avab piduliku avalöögiga Eesti esigolfar Mark Suursalu.
Avamise puhul toimub TOP Golf sisegolfikeskuses 3.-4. detsembril Suur Golfiturg, kus golfimängijatel on võimalik oma varustust müüa või soodsalt osta ning esindatud on Eesti juhtivad golfiklubid ja –väljakud EGCC, Niitvälja Golfikeskus/Tallinna Golfiklubi, Otepää Golfikeskus, Suuresta Golfikeskus. Golfiturul pakuvad oma tooteid ka juhtivad golfivarustuse tootjad – Titleist, Gallaway, Mizuno, Nike, Wilson Staff, Wilson, Odyssey, SeeMore jt. Golfiturul korraldatakse peredele golfitutvustusi, toimub kahepäevane pikima avalöögi võistlus, Fitness.ee tutvustab Titleist Performance Institute’i (TPI) poolt spetsiaalselt golfimängijate jaoks väljatöötatud Titleist TRX Golf Workout treeningprogrammi ning Eesti Golfi Liidu Naiste golfi toimkond keerutab paljude auhindadega loosiratast.
Sisegolfikeskust saavad kliendid hakata kasutama korrapääsme alusel või liituda kuumaksulise püsikliendi programmiga või TOP Golf Klubiga, kus aastases liikmemaksus sisalduvad kõik teenused. Koos Pirita TOP SPA ja spordiklubi Fitness4U-ga pakutakse klientidele ja peredele ka ühispakette koos jõusaali, ujula ja toitlustamisega.

Täiendav info: Peep Põldsamm, TOP Golf juhatuse esimees, peep.p@topgolf.ee, 545 10100

Pildiseeria avamisest [url=http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/34901-top-golf-avas-pirital-eesti-suurima-sisegolfihalli/page__pid__324023#entry324023]SIIN[/url]

Autor: TOP Golf