8. august 2007

Uudiseid Eiseltilt

Viimasel ajal on olnud märgata erinevate brändide toodete mõningast kallinemist. See on arusaadav, sest samamoodi nagu muud asjad, lähevad ka toidulisandite toorained ajapikku kallimaks.
Eiseltil on oma klientide jaoks aga meeldiv üllatus varuks. Vastupidiselt eelpool mainitud trendile, on eiselt langetanud oma toodete hindu. Seega on nüüd kliendil, kes peab lugu kvaliteetsest toorainest valmistatud toidulisanditest, võimalik osta oma Eiselti lemmiktooteid veelgi soodsamalt. Ühtlasi üllatab Eiselt mitmete uute toodetega, mis on nüüdsest saadaval nii Telliskivi tänava poes, kui ka varsti Fitness.ee veebipoes.

Uued tooted:

EsaPro:
EsaPro puhul on tegemist väga erilise valgulisandiga. Nimelt on toote koostises üksnes asendamatud aminohapped. Kui tavalised valgulisandid sisaldavad tihti 50-70% asendatavaid aminohappeid, mida organism ka ise võimeline sünteesima on, ning 30-50% asendamatuid aminohappeid, siis maksate tegelikult 50-70% toote maksumusest mitte millegi eest. Mis kõige parem- EsaPro sisaldab asendamatuid aminohappeid täpselt sellises vahekorras nagu nad lihasvalkudes on. Kõik asendamatud aminohapped on vabas vormis, seega on imendumine ülikiire, sest organismi eest on töö praktiliselt juba ära tehtud.
Tootes on ühtlasi BCAA sisaldus väga kõrge, mis tagab toote tugeva antikataboolse toime. Antud tootega saate tõepoolest vaid seda, mida organism hädasti vajab, mistõttu kulub seda ka väga vähe.Toode on kunstlike maitsestajate vaba nng sobib tarbimiseks nii meestele kui naistele.

HydraPro:
HydraPro on täiesti uus ning omapärane taastusjook. Põhikoostisosadena on süsivesikutest ära kasutatud Vitargot, mis on maailmas laialdaselt tuntust kogunud patenteeritud süsivesik. Vitargot peetakse üheks parimaks ja kiiremaks glükogeeni varude taastajaks.
Valguna kasutatakse tootes EsaProd, mis koosneb üksnes asendamatutest aminohapetest. Toode sobib kasutamiseks kulturistidele massilisajana, ühtlasi kestvusalade harrastajatele väga efektiivse taastusjoogina treeningute ajal ja/või järgselt.

DoublePro:
DoublePro on Eiselti poolt välja töötatud valgulisand, mis sisaldab põhikoostisosana isoleeritud piimavalku. Tänu seesugusele koostisele on tagatud kohene aminohapete „süst vereringesse, mille eest hoolitseb piimavalgus sisalduv vadakuvalk ning ühtlasi pikemaajalisem aminohapetega varustatus, mille võtab enda kanda kaseiin.
DoublePro on märkimisväärne ka tänu oma uudsetele ja erakordselt headele maitsevariantidele.

Quadrol, Cyperol ja Reload:
Need kolm toodet moodustavad Eiselti uue HARDCORE STRATAGIES sarja.

Quadrol tagab organismis treeningjärgsel taastumisprotsessil tugeva anaboolse keskkonna, mis tagab kiiremad ning paremad treeningtulemused.

Cyperol on uudse koostisega ning üks efektiivsemaid saadaolevaid „tostosterooni boostereid.

Reload
tagab manustamisel eriti kõrge insuliinitundlikkuse lihasrakkude poolt, mis on väga oluline just perioodil, mil tarbitakse palju süsivesikuid, et vältida rasvumist ning tugevdades insuliini anaboolset toimet.

Alamax:
Alamax sisaldab alfalipoliinhapet (ALA), mis on tugev antioksüdant ning insuliinitundlikkuse suurendaja. Tegemist on taastusjookide kasutamisel ideaalse lisandiga.

Kreatin:
Tegemist on mikroniseeritud kreatiinmonohüdraadiga, millega annab häid tulemusi jõu- ja lihaskasvu näol. Toode on saadaval kahes erinevas suuruses.

Glutamin:
L-glutamiini on teadjamad treenijad juba pikalt efektiivsemaks kasutanud. Kui toodet õhtul enne magamaminekut tarbida, tagab see suurema kasvuhormooni erituse öö jooksul. Toode on saadaval kahes suuruses.

Meeldivaid poeelamusi!

Autor: Fitness.ee