28. juuni 2014

Uus toode energia ja vastupidavuse säilitamiseks: Carbonox (Olimp)

Mõeldud spetsiaalselt energiavarude taastamiseks ja energiaga laadimiseks enne treeningut, selle kestel ning pärast treeningut. Toodet võib tarbida nii enne kui ka pärast treeningut, et tagada energiavarude olemasolu pika ja raske treeningu läbimiseks.

Carbonox põhineb hoolikalt kombineeritud süsivesikuallikatel, mis on välja valitud vastavalt nende seedekiirusele ning monosahhariidide vabanemisele vereringesse. Erineva glükeemilise indeksiga süsivesikud tagavad pideva energia vabanemise vereringesse kahe tunni kestel pärast toote tarbimist.

[url=http://fitshop.fitness.ee/energia/0/readmore/951/][pilt=10793][/url]Tootele on lisatud ka L-arginiini ja 12 erinevat vitamiini.

Kasutamine:

Võtke 2 annust päevas olenevalt kehakaalust ja treeningu intensiivsusest. Lisage 1 annus (50-90 mõõtühikut, 3 mõõtlusikat või 5 triiki supilusikat) 100 ml veele ning jooge 30 minutit enne ja/või kohe pärast treeningut. Ei ole sobilik diabeetikutele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Tarbige kohe pärast valmistamist. Ärge ületage soovituslikku päevast kogust. Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine on soovitatud.

Saadaval nii sidruni, ananassi kui ka apelsinimaitselisena.

Carbonox (Olimp). Saadaval [url=http://fitshop.fitness.ee/FitShopide_kontaktid/]Fitshopis[/url] ja veebipoes [url=http://fitshop.fitness.ee/energia/0/readmore/951/]FitShop.ee[/url]

[url=http://fitshop.fitness.ee/12/]FitShop.ee[/url] – Kui tahad olla parim

Autor: FitShop.ee