20. jaanuar 2005

Arnold soovitab – pullover.

Laienda oma teadmisi ja rinnakorvi selle vana-kooli harjutusega – Arnold Schwarzenegger.
Flex

Oma kulturismi tippaegadel, oli mu rinna ümbermõõt 57” (u. 143cm) ja üks peamisi liigutusi, mis tegi selle võimalikuks oli pullover hantliga. Mõni võib-olla vaidleb vastu, aga ma kindlalt usun, et tänu pidevale pulloveri kasutamisele suutsin ma oma ülakeha paisutada 57 tolliseks. Lisaks sellele usun ma, et mida nooremalt alustada, seda efektiivsemalt see harjutus mõjub. Noortele soovitan – see harjutus on vältimatu, kui soovite suurendada oma rinna ümbermõõtu.

Samuti on see loomulikult hea rinna harjutus, praktiliselt haarab välise ja alumise piirkonna ja annab õlgadele ja saaglihasele koormust. Mida sa veel ootad? Rulli hantel rinnale ja alusta esimest seeriat.

SOORITUS:
Lama risti üle pingi nii, et õlad toetuksid pingile ja jalad toetuksid kindlalt põrandale. Võta hantel, ja upita see käte abil üles oma peakohale, mil mõlema käega surud vastu hantli sisemist külge nii et hantli üks pool toetub pihkude vahele. Siis kõverda kergelt küünarnukke ja hoia käsi jäigalt ning langeta aeglaselt hantel pea taha põranda suunas. Kui sa langetad raskust, püüa oma puusi samuti langetada põranda suunas, et lisada venitust. Kui oled langetanud hantli nii madalalae kui võimalik ja saavutad maksimaalse venituse, siis pöördu tagasi algse positsiooni juurde (hantel otse rinna kohal), et sooritada järgmine kordus.

LÕPETUSEKS:
Allolev kava on spetsiaalne rinnatreeningu kava kuhu on lisatud pullover. Soorita seda programmi 2x nädalas, treeni tugevalt ja järjekindlalt ja tulemus tuleb.

Rinnalt surumine 5×15*, 10, 8, 6, 4
Kaldpingil rinnalt surumine 4×10, 8, 6, 4
Kaldpinnal lendamine 3×10, 8, 6
Rööbaspuul surumine 3×15, 10, 6
Hantliga pullover 3×15

Autor: joker