12. detsember 2003

Ronnie Coleman jalgade treeningust.

Et ergutada jalgade üldist kasvu kõikides jalalihase gruppides, vajad sa äärmiselt raskeid seeriaid. Mulle meeldivad superseeriad. Ma räägin langetavatest seeriatest, mis on rohkem äärmuslikud kui super-ja gigant seeriad.
Treening näeb välja selline:
Esiteks teen ma viis seeriat kükke kurnates reisi. Siis kolm seeriat jalapressi. Neljas seeria on raskeim. Kui olen jõudnud 15x-ni, alustab mu treening-partner raskuste vähendamist järjest ning ma lõpetan alles siis kui mu reied on täiesti läbi. Jalasirutusepingil kasutan samat meetodit. Lõpetan siis kui reied on korralikult läbi kurnatud.
1. Kasuta seda treeningut iga neljas jala päev.
2. Kasuta ranget liigutuste kontrolli igas korduses
3. Kasuta julgestajat.(või kahte) et nad vähendaksid kettaid ja seega hoiaks kokku raskuse vähendamise ajal tekkivat pausi.
4. Kasuta ainult jala lihaseid, mitte puusi ja liigeseid. Ära peta ennast. Siruta ja kõverda lihaseid rahulikult stabiilselt ilma rapsimata.
5. Su lihased võivad tüssata sind. Lihtsalt seepärast, et pumpad neid tundetult teadmata millal aitab. Kinnitan, et pead käsitlema neid seeriast seeriase ja üllatama neid ikka ja jälle.
6. Soojendan jalgu 30 kordust, harjutuses neli seeriat. Keha pumpa rahulikult ja tundega verd täis. Kasuta kontrollitud liigutusi, aga sa ei pea kasutama tipp konsentrantsiooni: see tuleb hiljem. Lihtsalt pumpa.

Kükk 5 12-15
Press 3 15
Pess 1 15*
Sirutus 3 15
Sirutus 1 15*
*Peale 15 kordust seerias alusta raskuste vähendamist.

Autor: joker: Flex