4. aprill 2015

31. Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis – tulemused

18.aprillil toimusid Tallinnas Salme Kultuurikeskuses 31. Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis. Absoluutselt parimateks krooniti Ott Kiivikas, Imre Vähi, Tanel Tamme, Reet Reimets ja Karl-Erich Kähr.

18.aprillil astusid võistlustulle 31. Eesti karikavõistlustel kulturismis ja fitnessis Eesti parimad atleedid. Salme Kultuurikeskuses toimunud karikavõistlused kulturismis ja fitnessis koguvad üha enam populaarsust nii osavõtjate kui ka publiku seas.

Võistlustest võttis osa rekordiliselt 86 Eesti hetke võimekamat kulturisti ja fitnessisti. Absoluutselt parimaks kulturistiks valiti Ott Kiivikas, klassikalise kulturisti tiitli pälvis Imre Vähi, parima rannafitnessi tiitli võitis endale Karl-Erich Kähr, noorte ja juuniorite kulturismi parimaks osutus Tanel Tamme ning absoluutselt parimaks bikiinifitnessistiks sai imekaunis Reet Reimets.

[url=http://forums.fitness.ee/topic/39466-31ekv-kulturismis-ja-fitnessis-otse-elus/page-8#entry413142]Kliki siin ja vaata TULEMUSI[/url].

Täname toetajaid: Reebok, Fitness.ee, Bermet, Fitshop, Germund, Print Best Trükikoda, Christinas Clinic, Fysioline, Euronics, Novelle, GASP, Better Bodies, IconFit, hers Fitness naisele, Biancaneve, Live&Fight Olimp, Sportland, Fatburner ja CocoVi !

Autor: Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit